To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

lipanthyl 267m

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mariola233
witam moja doktorka przepisala mi ten lek a w ulotce pisze ze nie mozna brac tabletek anty.a wiedziala ze biore bo nie raz mi przepisywala i niewiem co mam teraz zrobic a anty nie chce odstawiac moze jest jakis zamiennik tego leku???
Marta M
CYTAT(mariola233 @ Wed, 29 Aug 2012 - 11:16) *
witam moja doktorka przepisala mi ten lek a w ulotce pisze ze nie mozna brac tabletek anty.a wiedziala ze biore bo nie raz mi przepisywala i niewiem co mam teraz zrobic a anty nie chce odstawiac moze jest jakis zamiennik tego leku???

jeśli jest zamiennik to najprawdopodobniej też nie można brać przy nim tabletek anty..,bo ma ten sam składnik aktywny
mariola233
jak zaczelam brac ten lek to nie przeczytalam ulotki i bralat anty.cos zlego moglo sie stac???
Pilawianka
Na szybko znalazłam coś takiego :
CYTAT
U pacjentek z hiperlipidemią przyjmujących estrogeny lub środki antykoncepcyjne zawierające estrogeny należy sprawdzić czy hiperlipidemia jest pierwotna czy wtórna (możliwe zwiększenie stężenia lipidów spowodowane doustnymi estrogenami).

Skontaktuj się z lekarzem, nawet telefonicznie. Długo już bierzesz te leki?
W skutkach ubocznych są wymioty itp. jeśli u Ciebie wystąpiły mogły zakłócić działanie antykoncepcyjne.

mariola233
niemam wymiotow
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.