To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

mam pytanie szpitalno-lekarsko-kontaktowe

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

candace
Dzisiaj dostałam maila od koleżanki"mój tata ma raka - srtuniak stoku, co w skrócie oznacza guza przy
przysadce mózgowej jedyny sposób walki z nim to operacja
i tu zaczynam poszukiwania neurochirurgów

tata po otrzymaniu wyniku z USG odrazu dostał skierowanie do szpitala - najlepiej do Warszawy
wygląda na to, że powinien trafić tam:

MEDYCZNY WOJSKOWY INSTYTUT
ul. Szaserów 128, 04-141 Warszawa 44,
tel. +48 22 681 76 66; +48 22 810 80 89,

nie wiem od czego zacząć, gdzie się udać lub do kogo się udać na konsultacje, zeby móc liczyć na operację u dobrego neurochirurga
tacie zasugerowali metodę laparoskopową przez nos wyczytałam, że w tym instytucie własnie to robią ...."

ja sama wiem tyle co nic, ale może któraś z Was wie do kogo tam iść, kto tam leczy i w ogóle gdzie iść...
może którys z lekarzy ma gabinet itd..

proszÄ™ o jakiekolwiek informacje...

kalarepa78
Specjaliści ze szpitala na Szaserów kiedyś przyjmowali prywatnie w Centrum Bios (mam coś z siecią i nie umiem wczytać strony) i tam byli znacznie rozmowniejsi niż w szpitalu (przynajmniej niektórzy, doświadcznie własne).
Użytkownik usunięty
No jak dla mnie "mózg" to synonim "prof. Ząbek" i Szpital Bródnowski.

Uderzałabym jak kalarepa78-prywatnie.
anuÅ›
Tu przyjmują lekarze ze szpitala na Szaserów: Przychodnia
Byłam tam, dość szybko się dostałam do lekarza i bardzo sobie chwalę 'ciąg dalszy' icon_wink.gif
candace
Wielkie dzięki. Zaraz przekażę.
olivia
Bardzo dobrym onkologiem jest prof Cezary Szczylik , przyjmuje na Szaserow
Szukalam na forach onkologicznch specjalisty dla mojej mamy i wszyscy zgodnie polecali profesora
marghe.
Candence , kilka osób b. pochlebnie się wypowiada o tym lekarzu

https://www.znanylekarz.pl/jan-krzysztof-po...hirurg/warszawa
Martucha_
Właśnie miałam polecić profesora Podgórskiego. Pracuje na Szaserów. To jeden z najlepszych neurochirurgów w Polsce.
milutka
CYTAT(olivia @ Wed, 05 Sep 2012 - 13:53) *
Bardzo dobrym onkologiem jest prof Cezary Szczylik , przyjmuje na Szaserow
Szukalam na forach onkologicznch specjalisty dla mojej mamy i wszyscy zgodnie polecali profesora



Ale do przysadki mózgowej to raczej neurochirurg niż onkolog. No chyba, że się mylę. Ja mam guza przysadki mózgowej, ale łagodnego, mikrogruczolaka i mam do czynienia z neurologiem i neurochirurgiem.
Użytkownik usunięty
CYTAT(Martucha_ @ Wed, 05 Sep 2012 - 21:02) *
Właśnie miałam polecić profesora Podgórskiego. Pracuje na Szaserów. To jeden z najlepszych neurochirurgów w Polsce.


Prof. Podgórski nie zajmuje się mózgami, tylko kręgosłupami i... jakby to powiedzieć.. na chwilę obecną nie polecałabym go, mimo że autorytetem jest ogromnym.

Mózgowcem jest prof. Ząbek. Tu pozostanę niezmiennie przy swoim zdaniu.
Martucha_
CYTAT([użytkownik x] @ Thu, 06 Sep 2012 - 10:42) *
Prof. Podgórski nie zajmuje się mózgami, tylko kręgosłupami i... jakby to powiedzieć.. na chwilę obecną nie polecałabym go, mimo że autorytetem jest ogromnym.

Mózgowcem jest prof. Ząbek. Tu pozostanę niezmiennie przy swoim zdaniu.


Aaaaa, to nie wiedziałam. Fakt, ja u niego z kręgosłupem byłam, również kręgosłup operował mojemu koledze. Ja wiem, że wokół jego osoby sporo zamieszania było, ale dla mnie autorytetem jest wielkim, natomiast skoro mózgami się nie zajmuje, to oczywiście nie przyda się tu...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.