To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wątek z info o śniadaniówkach

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Orinoko
Był sobie taki wątek, w którym chyba padło pytanie, co jedzą dzieci na II śniadanie, pamiętam, że były całkiem fajne przepisy, a na jednej z ostatnich stron - link do piętrowej śniadaniówki do kupienia w necie.

Czy ktoś to kojarzy, bo nie mogę nic znaleźć?

Nie musi być cały wątek, szukam desperacko tego linka z opisem śniadaniówki.

Z góry dziękuję za pomoc!
kalarepa78
Też nie umiem znaleźć, ale cos mi się majaczy, że to moko podawała ten link
Orinoko
Już Ją pytam, dzięki! 03.gif
moko.
Ja podałam takie linki
Ale kto jest założycielem wątku o śniadaniach ? - nie wiem...
Agnieszka AZJ
Zilka na mniamie ?

Edit:
https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...t=0&start=0
Orinoko
Jesteście niezawodne!!!!!! 06.gif

Pomyliły mi się wątki, ale chodziło o śniadaniówkę podlinkowaną przez Moko (Red Mug) - idealna, dzięki!!!!
Agnieszko, dzięki za link do wątku z propozycjami, na pewno skorzystam!
Kalarepo - Tobie dziękuję za niezawodną pamięć!!!!!


Moko, kupiłaś już? Sprawdza się?
Jestem zachwycona, sama bym sobie kupiła, gdyby nie to, że pracuję w domu i nie mam zapotrzebowania 01.gif
moko.
Owszem, kupiłam icon_biggrin.gif dziecko użytkuje, ale moje dziecko nie jest zachwycone pudełeczkiem, bo to takie obciachowe.... Natomiast ja zabieram mu to pudełko a on niech się męczy z workami foliowymi. Jego wybór icon_wink.gif

Aha, pudeÅ‚ko jest duże - Wymiary: 9.6 x 23 x 16.2cm
i co najważniejsze, można podgrzewać jedzenie w mikrofalówce i myć w zmywarce.
moko.
CYTAT(moko. @ Wed, 05 Sep 2012 - 13:54) *
Owszem, kupiłam icon_biggrin.gif dziecko użytkuje, ale moje dziecko nie jest zachwycone pudełeczkiem, bo to takie obciachowe.... Natomiast ja zabieram mu to pudełko a on niech się męczy z workami foliowymi. Jego wybór icon_wink.gif

Aha, pudeÅ‚ko jest duże - Wymiary: 9.6 x 23 x 16.2cm
i co najważniejsze, można podgrzewać jedzenie w mikrofalówce i myć w zmywarce.

Chciałam powiedzieć, iż mam taki pojemnik drugi, za darmo, ba oba mam za darmo a w zasadzie zarobilam na nich cale 9,50 icon_biggrin.gif Gupi icon_wink.gif to ma szczęscie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.