To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jakie dodatki i makijaż do zoltej sukienki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Zelda
Za tydzień jade na wesele kuzynki.Sukienkę mam zółtą plisowaną.Nie wiem tylko jaki kolor butów będzie pasował, czy ubrać jakąś biżuterię i jak sie pomalować.Jestem bardzo opalona i obecnie wlosy mam jasne od słońca.
Sukienka jest na ramiączkach góra plisowana sięga do pasa i tam lekko nachodzi na "spodnicę".
ana
szare
sdw
Maja, zależy, jaki ten żólty i czy nie "boisz się" kolorów.

Ja koolorystycznie uwielbiam szaleć, żólty na wlasnej osobie odkrylam niedawno (odkąd pamiętam w żólci bylo mi paskudnie, ale z wiekiem zmienila mi się karnacja i zaczęlam się sobie w tym kolorze bardzo podobać), a do tego żótego prawie wszystkie inne barwy. Mocne i wyraziste do przytlumionej żólci, stonowane do żywej i wesolej. Zólty jest wdzięczną barwą do zestawień kolorystycznych i w zalezności od odcienia, karnacji, koloru wlosów można się nim świetnie bawić.

Ty jestes blondynką, tak? W takim wypadku ja bym dobrala jakiś ciemniejszy, mocno kontrastujący kolor, w którym jest Ci do twarzy. Ciezko radzic na odleglosć nie widząc czlowieka, ale ja bym widziala blondynkę w żólci zestawonej z mocną fuksją, fioletem, wyrazistą, mocną zielenią, szafirem, chabrem, granatem. I niekoniecznie wszystkie dodatki w takim samym kolorze. No i czerń rzecz jasna, to już klasyka, ale za to zawsze na czasie, dla mniej odważnych i psująca do każdego odcienia żólci.

Ja bym w szary nie szla. W ogóle szarośc mi nie pasuje ani do tego typu imprezy, a ni do pory roku. Ale, jak zaznaczylam, ja uwielbiam zabawę kolorami i lubię wesolo.

Wrzuć tę kieckę, a najlepiej siebie w niej, to się dobierze.
Ciocia Magda
Mi też by pasował szary, antracytowy, czarny.
Wiewi
Ja siÄ™ pod sdw podpisujÄ™ icon_smile.gif
Szafir, granat, chaber, mocna zieleń jak najbardziej.
Zelda
żółty jest bardzo intensywny, wrzuce zdjęcia wieczorem.Tata wybrał sukienkę, z mama jak ja zobaczyłysmy to stiwerdziłysmy zę masakra;).Ja w żółtym w ogole sie nie widziałam.Nie wiem czy to kwestia odcienia,ale jest ok.
Kolorów sie nie boję, ale własnie nad czarnym sie zastanawiam.Szary nie pasuje, nie do tego odcienia zolci.Fiolet fajna opcja, kuzynka ma dodatki fioletowe, w sense buty i wystrój; kwiaty dekoracje itd.
a jeszcze może mi podpowiecie jaką fryzurę?włosy mam długie i bardzo gęste.
sdw
Maja, to idź w ten fiolet, a jeszcze lepiej intensywną fuksję. Bosssko, że się nie boisz icon_mrgreen.gif I jeszcze boszciej, że nie szary icon_wink.gif

Ale wrzuć, wrzuć. Siebie w niejże.
Dirty Diana
Do żółtego pasuje prawie wszystko, a najbardziej błękit. Idź w kolory intensywne, bo blond+żółć może się równać mdła całość. Fuksja, fiolet, purpura jak najbardziej. Fryzurę można doradzić, kiedy będzie się znało krój sukienki i dodatki, w tym szczególnie biżuterię.
Agnes-3
Maja pozwol kochana ze sie podepne.. ja mam wesele za 2 tygodnie.Sukienke mam wiazana na szyi czerwona i tez nie wiem jak sie uczesac 21.gif
sdw
Agnes, na pewno tak, żeby bylo plecy widać icon_wink.gif Bo ona bez pleców, rozumiem, skoro na szyi wiązana?

A'propos żóltego i dodatków. Dziś mialam na sobie pelen pakiet kolorów do żóltej bazy. No, bazy, jak bazy, ale rzucala się ta żólć w oczy. Byla i soczysta trawiasa zieleń, i fuksja i granat. I wyglądalo to świetnie, a ja zdecydowanie nie jak choinka icon_mrgreen.gif
Dirty Diana
O tak, granat też pięknie wygląda z żółtym.
Agnes-3
tak Sdw,plecy odkryte tak do wysokosci biustonosza.No to znaczy mam podpiac ale nie wiem jak 37.gif

edit.literowka
mamami
Byle nie granat do żółci, ani inny chaber... niezmiennie kojarzy mi sie to z barwami Poczty Polskiej i połowie Polaków też icon_smile.gif Ja głosuję za fioletem icon_smile.gif

Agnes byle nie kok upięty z loczków icon_smile.gif Fajne pobałaganione podpięcie zawsze się sprawdzi. Ja byłam teraz na weselu miałam włosy upięte wysoko, wysoko, prawie na czubku głowy.
Agnes-3
mamami w koku gladkim chyba czulabym sie jak stateczna starsza pani 06.gif tez myslalam o jakims"balaganie"podpietym.
mamboo
Gdzie są zdjęcia sukienek, ja się pytam icon_mrgreen.gif
użytkownik usunięty
maja dawaj zdjęcia.
Jeśli to taki pastelowy żółty to ja bym szla w szare dodatki icon_smile.gif
Zelda
zdjecie mam tylko jedno zaraz po zakupach bo mi wsiakl kabel i nie mam jak aktualnych przegrac.
najgorsze jest to ze dzis bylam u fryzjera i jestem lzejsza o 60cm wlosow icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif nie wiem co mi odbilo...dobrze ze szybko rosnÄ….
Zelda
fryzura jest taka, mozna ukladac na rozne sposoby

sukienka taka
sdw
Fuksja albo filoet. Byle nie ciemny.
Zelda
czyli czarny odpada?
sukienka wyszla nieciekawie na tym zdjeciu, fajniejsza jest w rzeczywistosci
a co z wlosami?za duzo sie nie da bo tylu nie ma, ale czy je ulizac czy jakis nieład?
Dirty Diana
Włosy gładkie, wystarczy, że sukienka ma plisy. Dodatki: błękit, granat, owa fuksja, a nawet róż.
madama
Ja tez bym obstawała przy szarościach, ew. czarny. Z intensywnymi kolorami bardzo trzeba by uważać żeby nie wyszła papuga.
sdw
Czarny odpada. A jeśli już, to nie te buty. One są za masywne do tej pielinki. Ja bym poszla w spokojną fryzurę, bo na sukience "dzieją się plisy" i mimo, że to nie suknia z krynoliną i haftowanym ogonem to w ruchu będzie ją widać. W spoczynku też ją widać icon_wink.gif

Fuksja mi do niej gra, jak nic. Delikatne fuksjowe buciki...mmmmm... miodzio icon_smile.gif
mama_do_kwadratu
dla mnie buty za ciężkie- jakieś odkryte bardziej pasowałyby IMO
granat/kobalt/śliwka
włosy spiąć w nieładzie, śliczna jesteś, więc makijażu nie za wiele
Zelda
nie mialam zamiaru isc w tych butach, nawet ich nie mam przy sobie, ubrane byly do zdjecia i tyle, bo kupilam 3 sukienki i chcialam zobaczyc z ktorej najlepiej.
Agnes-3
maja slicznie wygladasz w tej fryzurce.Mnie tez korci tak wlasnie skrocic wlosy tylko...troche sie boje 37.gif
Zelda
CYTAT(Agnes-3 @ Tue, 11 Sep 2012 - 20:44) *
maja slicznie wygladasz w tej fryzurce.Mnie tez korci tak wlasnie skrocic wlosy tylko...troche sie boje 37.gif

strasznie łyso sie czuję, bo miałam wlosy prawie do pasa, a z tyłu nie mam nic , koncza sie na karku;) ale polecam;) jakby co to szybko odrosną, a tak lekko teraz jest.Fryzjerka namawiała mnie 2 lata do tego, mowilam jej ze źle sie czuje w krótkich, ale ona powiedziala ze krótkie nosze prawie cały czas, bo włosy spinam w kucyka:)
magdosz
Maja ale świetnie wyglądasz w tej fryzurce icon_smile.gif
co do sukienki, to nie pomogę, bo ja bezguście pod tym kątem icon_wink.gif
Honey*
maja a mozesz pokazac zdjecie tylu fryzury
jutro rano sie scinam, szukam fryzury a Twoja mi sie podoba.
tylko nie wiem czy zdarzysz jeszcze dzis icon_smile.gif
Zelda
CYTAT(Honey* @ Thu, 13 Sep 2012 - 17:59) *
maja a mozesz pokazac zdjecie tylu fryzury
jutro rano sie scinam, szukam fryzury a Twoja mi sie podoba.
tylko nie wiem czy zdarzysz jeszcze dzis icon_smile.gif

de facto fryzura jest taka

a tyl mniej wieecj tak, ale po spaniu;) ( nie sa tak krzywo obciete;))

Zelda
dzięki dziewczyny, ja powoli się przekonuję do tych włosów, ale nie obciełabym siie tak już, chociaż wiele soob mi mowi ze o wiele lepiej wygladam.
wlosy jakos rekompensowaly mi moje kompleksy, ale dobrze ze szybko rosnÄ…icon_wink.gif
magdosz
maja, ale Ty wyglądasz absolutnie jakbys się w tej fryzurze urodziła idealnie po prostu Ci pasuje icon_smile.gif
Honey*
Dzieki pokaze fryzjerce

I zadzam sie z dziewczynami wygladasz super w tej fryzurce
Assalia

Ja bym ani szarych (choć żólty z szarym uwielbiammmmmm), ani fioletowych nie zakładała (choć lubiałam kiedyś na codzien szare spodnie z fioletowo-żółtą bluzka nosić, ale to były kolory nie starsznie intenywne), a biżuteryjne, delikatne sandałki. O w takim stylu https://www.google.pl/imgres?q=bi%C5%BCuter...29,r:1,s:0,i:75
czy też https://www.google.pl/imgres?q=bi%C5%BCuter...,r:13,s:0,i:113
A masz zdjęcia pozostałych 2 sukienek? Ja tam na weselu lubie klasyke i prostote, i wcale sie nie uwazam za osobe , ktora sie boi kolorów. Poprostu kojarzy mi sie to tandetnie na weselu. No, tak mam.
jamies
a fuksja? icon_smile.gif
muppet
Do żółtej sukienki na pewno będą pasować szare, granatowe, czy turkusowe dodatki. Tylko ważne jest jeszcze, z jakiej okazji zakładasz tę sukienkę. Bo jeśli na randkę, to kieruje się tymi zasadami: https://botaak.pl/jaka-sukienke-ubrac-na-randke/ . Dobierz coś delikatnego do tego, by całość nie wyglądała wulgarnie.
dagusia29
Do sukienki będzie pasowała bransoletka z niebieskich koralików oraz naszyjnik. Tutaj znajdziesz https://www.dekorynka.pl/ ogromny wybór elementów do robienia biżuterii - zainspiruj się.
Cyanide
Jeśli już pytasz o podkład kryjący ja od dłuższego czasu używam tego z Annabelle Minerals ma dobry skład i jest świetny w cieplejsze miesiące gdy chcesz czegoś bardziej lekkiego i naturalnego. Fajnie kryje zaczerwienienia i wyrównuje koloryt. Wcześniej stosowałam Revlon ale mimo dobrego krycia ciągle wyskakiwały mi po nim niespodzianki icon_sad.gif
Brigit
Warto skorzystać z tych porad http://zadbajosiebie.pl/jak-starannie-wyko...k-malowac-oczy/ , czasem najlepszym wyborem jest klasyczny makijaż oka, dużo zależy tez od naszych umiejętności.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.