To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pani do sprzÄ…tania

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

paulap
Jak w temacie. Szukam icon_smile.gif
Może znacie jakiś namiar. Bylabym wdzięczna za informację, jak kształtują się ceny takich usług w Kielcach. Czy płaci się takiej pani za godzinę, czy powiedzmy dniówkę? Czy zależy to od wielkości mieszkania/domu, czy cos innego jest brane pod uwagę?
paulap
uuuu, nikt nic nie wie icon_sad.gif
Inanna
Płaci się różnie. W zależności od tego, jak się umówisz. Znam panią, która za prowadzenie domu (bo trudno to nazwać sprzątaniem) bierze 500zł miesięcznie - przychodzi dwa razy w tygodniu po sześć godzin.
Moja bierze 10zł/godz. - tak jesteśmy umówione. Przychodzi dwa razy w tygodniu po pięć godzin. Jest fajna, mogę Ci odstąpić, jak potrzebujesz, bo my postanowiliśmy zrezygnować z jej usług, żeby dzieci się nauczyły, że samemu trzeba po sobie sprzątać icon_wink.gif a nie, że przyjdzie ktoś i posprząta. Ale na razie jej nie zwalniamy, bo chcemy, żeby sobie najpierw coś znalazła.
Ale, ponieważ jest kryzys, to ponoć już za 7zł/godz. można kogoś znaleźć.
Mogę Ci też podesłać kogoś, kto Ci będzie sprzątał za 5zł/godz. Ale nie dam gwarancji, że nie będzie kraść....
tissaia
paulapie- szukasz jeszcze? bo ja mam, tylko nie widziałam wątku wcześniej....
śmieszek
tissaia, a czy Pani ma autko, żeby dojechać?
tissaia
nie ma autka.... to jej - imho - jedyna wada icon_wink.gif
paulap
o rany! Åšmieszku, to naprawdÄ™ Ty? icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.