To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Syoss - szampon i odżywka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

m4rusia
Kupiłam bo cena była atrakcyjna... Że niby taka profesjonalna linia kosmetyków do włosów 29.gif
Włosy mam po tym tłuste już chwilę po umyciu. Zwykle myłam głowę co 4 dni ... Teraz już na drugi dzień wyglądam jakbym wróciła z Przystanku Woodstock 21.gif

Tylko ja tak mam, czy to taka marka po prostu??

Dokładnie o to mi chodzi:



edit: podtytuł
ATeFKa
Jak dla mnie rewelacja! Jestem bardzo zadowolona i z szamponu i odżywki. Może nieodpowiedni dla swoich włosów dobrałaś?
moko.
ja też z nich jestem zadowolona, ale ostatnio moje włosy tolerują jedynie odzywkę waxa.
m4rusia
hmmm.... szampon "do włosów farbowanych i z pasemkami", czyli jak dla mnie, odżywka "siła i odbudowa bez obciążania" - tez raczej ok, bo włosy mam w średniej kondycji. To "bez obciążania" zasugerowało mnie, że nie będzie dredów po tym, tymczasem włosy mam jak bym tydzień nie myła
gozar
żadna profesjonalna icon_wink.gif syf jeden wielki (to moje osobiste zdanie)
m4rusia
CYTAT(gozar @ Wed, 12 Sep 2012 - 13:24) *
żadna profesjonalna icon_wink.gif syf jeden wielki (to moje osobiste zdanie)


i wszystko jasne icon_smile.gif
bb
Mam czerwone. Tragedia. Od pol roku staram sie skonczyc zeby nie wyrzucic.
ATeFKa
CYTAT(gozar @ Wed, 12 Sep 2012 - 12:24) *
żadna profesjonalna icon_wink.gif syf jeden wielki (to moje osobiste zdanie)

dlaczego syf?
pati.n
Ja mam szampon i lakier- chwalÄ™ sobie icon_smile.gif
agabr
Wyjatkowo mi nie sluzyl . Natomiast zdecydowanie mi sluzy nowosc supermarketowa ;)Timotei bez parabenow .b
Latte_macchiato
Miałam z tej firmy farbę i spłukała się po 2 myciach .. w życiu już tego g ... nie kupię !
Żoanna
ja jestem bardzo zadowolona,szczególnie ta nowa odżywka-bez silikonu-w seledynowej butelce
m4rusia
mam własnie tą co pisze "bez silikonu". Masakra.
mama_do_kwadratu
stylizujÄ… siÄ™ (design taki "salonowy") na kosmetyki profesjonalne, ale to beznadzieja IMO
Żoanna
CYTAT(m4rusia @ Wed, 12 Sep 2012 - 19:22) *
mam własnie tą co pisze "bez silikonu". Masakra.



no popacz 06.gif
grubassek:)
używam już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona- w Rossmanie często jest w promocji:))
włosy błyszczące i mięciutkie
m4rusia
CYTAT(Żoanna @ Wed, 12 Sep 2012 - 20:44) *
no popacz 06.gif


nomanieeee niesamowite,nie? icon_lol.gif
OLA77
CYTAT(bb @ Wed, 12 Sep 2012 - 14:46) *
Mam czerwone. Tragedia. Od pol roku staram sie skonczyc zeby nie wyrzucic.

dla mnie też syf.
Agusek
u nqas też kanał - żeby dzieciom się włosy jednak rozczesały, to duża butekla odżywki skończyła nam się w 2 tyg. Więcej nie kupię. masakra.
okko
Mialam czerwony szampon super byl potem ten niebieski bez silikonu do niczego- potem seledynowa butelka ok.
Odzywek nie uzywam bo po kazdej jednej wlosy musze myc nastepnego dnia.
Agnieszka_82
Ja miałam szampon, nie pamiętam który kolor ale tez mi nie służył. Myłam nim wannę żeby szybko się skończył icon_smile.gif
m4rusia
CYTAT(Agnieszka_82 @ Thu, 13 Sep 2012 - 12:30) *
Ja miałam szampon, nie pamiętam który kolor ale tez mi nie służył. Myłam nim wannę żeby szybko się skończył icon_smile.gif


Ja wczoraj umyłam nim blachę z piekarnika icon_smile.gif
OLA77
CYTAT(m4rusia @ Thu, 13 Sep 2012 - 13:36) *
Ja wczoraj umyłam nim blachę z piekarnika icon_smile.gif

a na blachę działa?icon_smile.gif
m4rusia
zdecydowanie polecam jako środek do czyszczenia brudnych sprzętów kuchennych , które nie musza się bezpośrednio stykać z zywnością icon_smile.gif
Kocurek
Ja mam odżywki z tej firmy, są ok. szampon inny.
m4rusia
Ja jeszcze spróbuję użyć zarówno szamponu jak i odzywki z drugim produktem z innej firmy. Może tylko jeden z tych produktów mi nie służy icon_confused.gif?
Gruszka
CYTAT(OLA77 @ Wed, 12 Sep 2012 - 22:19) *
dla mnie też syf.

U mnie też masakra. 3/4 butelki zużyłam jako płyn do podłóg icon_smile.gif pięęęęęęknie pachniało icon_biggrin.gif
milutka
Kiedyś kupiłam sobie, taki se był, teraz myję nivea long repeir czy jakoś tak, niby dobry, ale też szybko włosy jakieś tłuste się robią i są bez życia, już nie wiem jak te moje włosy ratować. Kiedyś kupiłam sobie szampon do włosów w salonie fryzjerskim i był rewelacja chyba wrócę do niego.
o ten
https://allegro.pl/szampon-stapiz-jedwab-wl...2608427744.html

Anorektyczna Laska
Dziewczyny bo wlosy ti sie myje tylko szamponem firmy John Frieda.
Boskie sa.
Ja zawsze poluje na promocje.
Agnes-3
Kupilam raz -pierwszy i ostatni.Moja fryzjerka tez mi odradzala ze to syf jest.
~Luna~
Ja próbowałam wielu szamponów, Sayoss również.
Sayoss u mnie okazał się porażką, nie myłam nim podług ani piekarnika, po kilku miesiącach nie używania, wyrzuciłam.

Obecnie, już drugi miesiąc myję włosy szamponem z Garniera - Mega objętość 48H - dla mnie rewelacja.
Objętość rzeczywiście zauważalnie większa, i włos ładnie się układa.
Jedyny minus, to odżywka do kompletu.
Odzywka bardzo obciąża włosy i niestety psuje efekt jaki daje użycie samego szamponu.
Dlatego zrezygnowałam z używania odżywki, sam szampon jest wystarczający icon_smile.gif
Na razie pozostajÄ™ przy Garnier.
milutka
CYTAT(AQA @ Sun, 16 Sep 2012 - 21:50) *
Dlatego zrezygnowałam z używania odżywki, sam szampon jest wystarczający icon_smile.gif
Na razie pozostajÄ™ przy Garnier.


Moje włosy by nie dały rady bez odżywki, mimo, że mi strasznie wypadają to nadal mam ciężkie i gęste.
m4rusia
U nas w Tesco jest odzywka Garniera na promocji, po 3,75. Komu kupić?? icon_smile.gif
Lilopi
CYTAT(m4rusia @ Thu, 13 Sep 2012 - 22:51) *
Ja jeszcze spróbuję użyć zarówno szamponu jak i odzywki z drugim produktem z innej firmy. Może tylko jeden z tych produktów mi nie służy icon_confused.gif?

Szoda kasy. Kupiłam w Rossmanie, bo był tani. Nie mam jakiegoś problemu, że niby mi się po nim przetłuszczają, ale też żadna rewelacja. Jedynie głowa mnie swędzi, ale nie podejrzewam działania takiego, jak w przypadku pomadek powiększających usta - piecze, to znaczy, że działa 06.gif - kupiłam wersję volume lift i używam na zmianę - raz do włosów, raz do mycia wanny.
Fragosia
Używałam i używam, ale samego szamponu. Włosy mam super.
Z odżywką są koszmarne.

Może spróbuj tego szamponu i innej odżywki?
m4rusia
Nie byłam pewna do wczoraj ale śmiem twierdzić, że to g.ówno wywołało u mnie jakies podrażnienie skóry głowy i szyi (linia włosów i okolice uszu). Dopiero 2 mycie innym szamponem i krem intensywnie nawilżający rozwiązały problem.
Oficjalnie zatem stwierdzam, że gorszego szamponu nie miałam, jak ten Syoss
Latte_macchiato
Mogę śmiało polecić firmę Kerastase..ceny są wysokie ale jakoś rewelacyjna. https://allegro.pl/listing.php/search?strin...p;category=1436
Adriannna
CYTAT(Latte_macchiato @ Tue, 18 Sep 2012 - 17:33) *
Mogę śmiało polecić firmę Kerastase..ceny są wysokie ale jakoś rewelacyjna. https://allegro.pl/listing.php/search?strin...p;category=1436


O tak, ja też bardzo sobie chwaliłam produkty tej marki. Chwaliłam - bo tu gdzie mieszkam nigdy jeszcze nie spotkałam tych szamponów. Zresztą pewnie gdybym spotkała ich cena by mnie zabiła. Tak więc korzystam z tutejszej rodzimej marki i nie narzekam póki co.
Adriannna
CYTAT(Anorektyczna Laska @ Sun, 16 Sep 2012 - 17:10) *
Dziewczyny bo wlosy ti sie myje tylko szamponem firmy John Frieda.
Boskie sa.
Ja zawsze poluje na promocje.


Oooo te też są świetne! Często na zmiane z Kerastase używałam. I też kupowałam na promocjach icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.