To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Restauracja

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

owiwia7
Bardzo mam ochotę iść na randkę z mężem.. chciałabym do jakiejś fajnej restauracji.

Często chodzimy do Kampani Piwnej, do Amode Mio..
i już mi się znudziło..

Fajna restauracja dla mnie to taka, gdzie dania nie są zbyt małe, a cena nie zwala z nóg a równocześnie jedzenie jest smaczne.. może być grecka, może być włoska, polska.. cokolwiek..

Polecicie coÅ› fajnego, proszÄ™?
ana
jaka dzielnica? znam też dobrą rest w której nie siedzi się dłużej niż trwa posiłek, jest maleńka - może być?
cos_cos
Santorini.
owiwia7
Może być i malutka.. icon_smile.gif oby było smacznie i niezbyt drogo..
ana
Mały Belgrad - najlepiej wziąć przystawkę i drugie danie na dwie osoby bo porcje są mega
https://www.malybelgrad.pl/index.htm
w weekend konieczna rezerwacja
marghe.
Grecka - El Greco i Taverna Patris
WÅ‚oska - Delizia, Mamma Marietta, Mela Verde , Piccola Italia, ew. Chianti
Francuska - L'arc (polecam zestawy obiadowe - w tygodniu dwudaniowe kosztuja około 20 zł, w weekendy za 4 daniowy zestaw zapłacicie od 50 do 65 zł za osobę)
Concept 13 w Vitkacu - w tygodniu zestaw obiadowy z 4 dań kosztuje 50 zł od osoby. A jedzenie jest pyszne.. porcje nie są ogromne, ale głodni nie wyjdziecie. Natomiast danai a' la carte są okrutnie drogie..
Hinduska - Arti na Saskiej Kępie

wygooglaj sobie, sprawdź menu i ceny
iza1982
ooo mój ukochany temat icon_smile.gif
ja czasem mam wrażenie, że dziś jest już tylko albo drogo, albo bardzo drogo albo można zamowić pizze...
restauracje na Francuskiej są fajne i romantico - ja lubie arti i jest taka nowa włoska trattoria italiana.
potwierdzam też, ze z greckich el greco na grzybokwskiej i taverna patris na wale miedzeszyńskim sa fajne.
przy stacji metra kabaty jest mała włoska basilia - kucharz robi pizze na widoku, można usiąść na antresoli i patrzeć mu na łapki icon_smile.gif o małym belgradzie też słysałam dużo dobrego
no i moja ukochana, ale chodzimy tam tylko świętować ze względu na ceny - porto praga icon_smile.gif
aaa i jeszcze Szczęśliwice - grecka meltemi (zreszta meltemi, el greco i santorini - to wszystko jeden właściciel), podobno new west side jest ok
w klimacie wiejsko-karczmianym Folk Gospoda z muzyką na żywo w sobote czy piątek...
nie byłam nigdy w żadnej z restauracji Gesslerowej, więc nie mam zdania.

no i ostatnio robiłam zakusy do knajpek przy Ząbkowskiej, już nawet znalazłam miejsce do parkowania i wtedy zadzwonił telefon i dowiedziałam się, ze kochani rodzice pomyśleli, ze mnie odwiedzą i są pod moim blokiem icon_wink.gif a chodziło się kiedyś na randki na ząbkowską, do oparów absurdu pobawić się w dekadencję icon_wink.gif
iza1982
ceny możesz sprawdzić na stronach - to Ci da pełny obraz icon_smile.gif
marghe.
CYTAT(iza1982 @ Thu, 20 Sep 2012 - 22:54) *
aaa i jeszcze Szczęśliwice - grecka meltemi (zreszta meltemi, el greco i santorini - to wszystko jeden właściciel),

O ile wiem to El Greco nie należy do Kręglickich. Meltemi i Santorini tak.
marghe.
Mnie Basilia zupełnie nie podeszła..
Ammm
(iza1982 @ Thu, 20 Sep 2012 - 22:54) *
nie byłam nigdy w żadnej z restauracji Gesslerowej, więc nie mam zdania.


Ja byłam i polecam. Tam wszystko jest tak dopracowane - i menu, i wystrój i obsługa. W Bellini fantastyczne risotto z szynką parmeńską, rukolą i gorgonzolą.
iza1982
marghe no rzeczywiscie nie jest, to mi sie ubzdurało icon_smile.gif
Ammm przejrzałam menu i aż mi ślinianki zaczęły pracować icon_smile.gif
na pewno tam pójdę icon_smile.gif

A byłyście może w Sense na Nowym Świecie? Ja tak krążę koło niej, ale nie mogę się zdecydować. Jaka opinia na mieście?
agabr
sense to byl fajny jak powstal, btw kto jest teraz wlascicielem ?b
marghe.
A Sense to jeszcze istnieje?
Bo ktoś mi ostatnio donosił, że zniknęło. Co mnie nie dziwi bo poszaleli z cenami.

A szkoda, bo to było naprawdę fajne miejsce z dobrym jedzeniem
Grażyna7
Restauracja Akademia jest bardzo fajna.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.