To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

łapa mi drętwieje..

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Marghe
Otóz tak.. od kilku dni drętwieje mi lewa ręka, a w zasadzie dłoń, a dokładniej to dwa środkowe palce.
Panikować?

Rwa kulszowa cały czas trzyma.. choć dziś jest znacznie lepiej... Czy jedno z drugim moze miec coś wspólnego?
M.
Ika
Marghe, a z rwą byłaś u lekarza? To może wróć do niego na jakąś kontrolę i przy okazji przycisnij o to drętwienie...
Panikować może nie, ale nie leceważyć. Odkąd dowiedziałam się o zawałach dwudziestoletnich kobiet (które to najczęściej są bezobjawowe niemal - zawały, nie kobiety, oczywiście...) nie zlekceważyłabym żadnego drętwienia.
U Ciebie na pewno nie dzieje się nic tak poważnego, ale sprawdzić u fachowca nie zaszkodzi.
Edi Zet :)
CYTAT(Marghe)
Otóz tak.. od kilku dni drętwieje mi lewa ręka, a w zasadzie dłoń, a dokładniej to dwa środkowe palce.
Panikować?  

Rwa kulszowa  caÅ‚y czas trzyma.. choć dziÅ› jest znacznie lepiej... Czy jedno z drugim moze miec coÅ› wspólnego?
M.


Marghe, idź do ortopedy. To może być od kręgosłupa. Zdrowia życzę.
malinowa i Malina
Mój cierpiący na rwę kulszową mąż też miał taki epizod z cierpnącą ręką. Przeszło po masażach kręgosłupa. Ale skonsultować z lekarzem nie zaszkodzi.
tosia
Drętwiała mi czasami cała łapa ,od palców do ramienia ,co strachu się najadłam to moje .A okazało się że moja drętwiejaca ręka to efekt migreny icon_rolleyes.gif icon_twisted.gif

Gosia
Lila_
Marghe albo od kregosłupa albo od migreny.
addera
Marghe ja też obstaję przy zdaniu, że to kręgosłup, niestety icon_rolleyes.gif
Koniecznie idź do lekarza i jeszcze powiem, że łączyłabym rękę z rwą również icon_rolleyes.gif

Życzę zdrowia i tego, żeby tylko na strachu się skończyło .
maggii
Marghe, Ty mnie chyba gonisz w mioch dolegliwosciach dziewczyno icon_lol.gif

No niestety, przy moich kłopotach z kręgosłupem - dolna cześć też drętwieją mi palce (obie dłonie). Kłopotliwe to hjak smok, bo dojeżdżam do pracy autkiem . Oczywiście gadałam z neurologiem - twierdzi że to nerwica (drętwieją mi też usta...)
A ja jednak stawiam na kręgosłup.

Zyczę więcej zdrowia, niz ja mam icon_wink.gif
Agnieszka.zg
Też jestem za kręgosłupem ale tym razem za odcinkiem szyjnym, bo takie są między innymi obiawy
Lila_
Po ostatnich moich przejsciach powiem za pielęgniarką z izby przyjęć
" z nerwów wszystko może zdrętwieć" - czego akurat ja pod uwagę nie brałam.

Więc Marghe może ostatnie czasy były dośc nerwowe??
A organizm teraz odreagowuje?

Zdrówka życzę icon_smile.gif icon_smile.gif
Marghe
DziekujÄ™.
Ja obstawiam kręgosłup + nerwy. (Lila..)
M.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.