To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dla malutkiego Michałka -synka mojej kuzynki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

bel
Prosze Was dziewczyny o zacisniecie kciuków za malutkiego Michałka - syna mojej kyuzynki. Michalek jest w szpitalu. Dostał na pupce ropień, ktory mial rozcinany. Usunięto z niego ropę , ale kuzynka czeka za wynikami badań. Ropa poszła do analizy. Wynik badania jest istotny, gdyż jezeli ropa będzie zakazona bakteriami to Michalek bedzie miec dalsze badania i byc moze czeka go jeszcze kolejny zabieg chirurgiczny. Kuzynka jest chrzestną mojej coreczki Marysi. Wczoraj bylam u niej w szpitalu i Michalek jest obecnie bardzo placzliwy. Dostaje dozylnie antybiotyk.

Michalku ciocia zaciska kciuki za Ciebie &&&&.
mlovea
trzymam kciuki, oby nie było bakterii!
dorsim
i ja trzymam kciuki &&&&
bel
6-tygodniowy Michałek mial dobre wyniki posiewu z ropy, ale wczoraj jeszcze po zabiegu saczyla sie mu ropa, wiec ja usunieto czesciowo. Dostal inny antybiotyk i masci. Po tym malukiemu pogorszylo się i ma obecnie silne odparzenie na pupce. icon_sad.gif. Kuzynkę z Michałkiem przewieziono od innego szpitala tez wczoraj. Bylam u nich jak byli przyjmowani na oddział. Potem dzownilam jeszcze wieczorem do kuzynki. Michalek ma bardzo silne odparzenie jak odparzenie termiczne 2 stopnia. Malenstwo jest na antybiotyku. Podejrzenie jest o alergie na wczesniejsze leki. Prosze Was z calego serca o zacisniecie kciukow za maluszka, by wrocil do zdrowia.

Michałku sloneczko malutkie dla ciebie zaciskam kciuki &&&&&
mlovea
&&&&&&&&&&&&&&
wracaj do zdrowia, maluszku!
katarakta
&&&&&&&&
malgosia1968
Michałku trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za Twoje zdrówko oby to odparzenie szybko się zagoiło i żebyś jak najszybciej wrócił do domku
dorsim
cały czas trzymam !!!
Honey*
trzymam &&&
bel
Michalek jest obecnie na lekach. Podawane sa one dozylnie. Odparzenie zaczyna mu sie goic. Miał jednak bardzo mocne zmiany skorne. Po wolutku skora regeneruje się. Obecnie malenstwo jest spokojniejsze. Ale ma miec jeszcze testy na skazę białkową. Prosze o zacisniecie kciuków o dobre wyniki i szybkie wyleczenie.

Michałku malenki skarbenku ciocii zaciskam &&&&&& razem z Marysienką kciuki za Ciebie
bel
Michalek wczoraj musiał miec załozony wenflon na głowce. Kuzynka byla przy tym. Caly czas malenstwo dostaje leki, az do niedzieli. Oparzenie na pupce sie zmniejszyło, ale jeszcze sa duze zmiany skorne. Malutki dostaje masci na oparzenie, antybiotyki i paracetamol. Dzis ma miec zrobione dodatkowo testy na skazę białkową. Po ropniaku nie ma juz sladu. Za to oparzenia to ttw. pieluszkowe zapalnie skory. Wywolaly je podane jeszcze w poprzednim szpitalu antybiotyki i niewlasciwie dobrane masci. Wygladem bylo podobne do oparzenia termicznego 2 stopnia. Kuzynka poprosila o zacisniecie kciuków Was dziewczyny za jego zdrowie. Wyniki testu na skazę białkowa bedą jutro.

Michalku kciuki zacisniete. &&&&&
bel
Dziewczyny z calegp serca dziekuje Wam za wsparcie. Michalek wczoraj wyszedl ze szpitala. Jest juz w domku z kuzynkÄ…. Nie ma alergii.

DZIEKUJE ZA WSPARCIE.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.