To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Felix ,Net i Nika

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agabr
Od 28 wrzesnia w kinach . Syn juz przytupuje nogami , ja tez jestem ciekawa.b
Agnieszka AZJ
My też, choć trochę się obawiamy, bo w tym filmie duzo zależeć będzie od efektów specjalnych i boję się, że nie sprostają poprzeczce ustawionej przez hollywoodzkie produkcje 21.gif
mama_do_kwadratu
my też przebieramy nóżkami
blaire
I my! My też czekamy.
anax
Szymek też się cieszy.Już od zeszłego roku czeka z utęsknieniem.
marghe.
A moje dziecko jest dzifne icon_wink.gif i nie ma ochoty iśc .
Weź tu zrozum nastolatki..
Potwora
Widzialam zajawkę w kinie. Też czekamy.
agabr
CYTAT(marghe. @ Sun, 23 Sep 2012 - 20:09) *
A moje dziecko jest dzifne icon_wink.gif i nie ma ochoty iśc .
Weź tu zrozum nastolatki..

A czytala ksiazki?b
Graz
A moje dziecko czytało 1 tom i nie chce czytac dalszych...
ATeFKa
CYTAT(Graz @ Mon, 24 Sep 2012 - 08:36) *
A moje dziecko czytało 1 tom i nie chce czytac dalszych...


Jedni lubiÄ… to inni tamto icon_smile.gif

Mój zna już pewnie wszystkie części na pamięć, poprzednio tak było z Potterem.

Ja też niecierpliwie czekam na film, syn również. Książki uwielbiam. Mimo iż młodzieżowe. Super napisane.
amo
Zapowiada się rewelacyjnie i mam nadzieję, że taki będzie bo dawno nie było już dobrego filmu PL dla dzieci. A książki jakie są, bo nie trafiliśmy na nie?
Agnieszka AZJ
Książki sa fantastyczne - szczególnie pierwsze dwa tomy. Tu recenzja:
https://poczytajmi.blox.pl/2006/07/Felix-Net-i-Nika.html
Artola
CYTAT(Graz @ Mon, 24 Sep 2012 - 10:36) *
A moje dziecko czytało 1 tom i nie chce czytac dalszych...

Moje podobnie, ale doszłam do wniosku, że może za wcześnie na taką lekturę. Zobaczymy za rok-dwa.
marghe.
CYTAT(agabr @ Mon, 24 Sep 2012 - 09:45) *
A czytala ksiazki?b

Czytała.
milly
i my się też szykujemy, owszem:)
Silije
Julka już przebiera nogami i dopytuje czy na pewno załapiemy się na samą premierę (!) a ja to chociaż w kinie zobaczę, bo icon_redface.gif nie dałam rady przebrnąć przez książki.
Na efekty specjalne nie mam ciśnienia, ale mam nadzieję, że aktorzy się sprawdzili.
milly
no to my dziś. Właściwie Młody. Postaram się podpytać co i jak:)
milly
ogólna ocena: naaawet.
aktorzy niedopasowanie do ról (no ale cóż, każdy sobie inaczej wyobraża chociażby Jamesa Bonda icon_wink.gif )
sporo efektów: naawet
wątki jakieś takie pomieszane były i z ksiażką luźno

wyżej wymieniony opis pochodzi od Młodego, który nie wyszedł zachwycony z kina, zawiedziony brakiem długopisu (no bo chciałem autografy) i raczej euforii nie ma

ja nie widziałam, buuu siedziałam w pracy do ciemnej nocy - muszę teraz poczekać na dvd 32.gif
agabr
Zdecydowanie film nie uniosl .Nika rozlazla , Feliks gral fatalnie , ok Net uniosl role . Pierwszy , glowny zarzut to wlasnie gra aktorow , efekty no umowmy sie fajerwerkow nie bylo .Jestem rozczarowana.b
ulla
My byłyśmy dzisiaj, bo już dawno Weronice obiecałam. Ona bardzo lubi książki, choć te akurat ja jej czytam póki co, bo na samodzielne czytanie dla niej za trudne (choć głównie z uwagi na ilość odniesień do fizyki czy techniki).
Film....cóż, do obejrzenia. Normalnie do kina bym na to nie poszła, ale obiektywnie mówiąc - nie tak źle. Dziecię moje tylko wybrzydzało na bardzo istotne okrojenie scenariusza, w stosunku do książki, ale ogólnie się jej podobało.
Do gry aktorów nawet nie mam zastrzeżeń, jeżeli już to raczej do scenariusza, bo nie bardzo mieli co grać. A efekty...efekty po polsku, czyli - jaki budżet, takie efekty. Te które były nawet sympatyczne, ale oczekiwania miałam zdecydowanie większe.
ulla
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Mon, 24 Sep 2012 - 13:54) *
Książki sa fantastyczne - szczególnie pierwsze dwa tomy. Tu recenzja:
https://poczytajmi.blox.pl/2006/07/Felix-Net-i-Nika.html


Ja najbardziej lubię część czwartą i siódmą. I mówię to jako - poniekąd przymusowy "czytacz"...znaczy muszę głośno. Ale Orbitalny Spisek całkiem zabawny był icon_smile.gif i zupełnie dobrze się czytało...nawet po trzy godziny dziennie (Weronika była chora)
Agnieszka AZJ
Zastanawiam siÄ™ 21.gif
Podobał mi sie Pałac Snów ze wzgledu na odwołania do obrazów Jacka Yerki, które bardzo lubię.
O ! I Trzecia Kuzynka za atmosferÄ™ dreszczowca.

Orbitalnego Spisku w ogóle nie ruszyłam. Te dwa tomy mnie przeraziły 37.gif
ulla
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Sun, 30 Sep 2012 - 02:10) *
Zastanawiam siÄ™ 21.gif
Podobał mi sie Pałac Snów ze wzgledu na odwołania do obrazów Jacka Yerki, które bardzo lubię.
O ! I Trzecia Kuzynka za atmosferÄ™ dreszczowca.

Orbitalnego Spisku w ogóle nie ruszyłam. Te dwa tomy mnie przeraziły 37.gif



Gdybym miała oceniać, to Orbitalny Spisek, był przede wszystkim mocno zabawny, ale to głównie przez ilość śmiesznych tekstów, chyba bardziej niż inne tomy. Za to fabularnie był taki sobie.
Pałac snów mnie zmęczył. Jak czytałam sobie był ok, ale na głos to było mocno męczące. Z całości został mi w pamięci głównie Miś Niezły Skrót, który, podobnie jak Konpopoz, pozostanie wśród ulubionych "motywów".
Nie bardzo mi się podobał Świat Zero, bo już przeczytałam, ale czekam na dwójkę, z nadzieją, że będzie nieco bardziej przejrzysta narracja.
grzałka
Młody dostał na urodziny "Orbitalny Spisek "i wsiąknął zupełnie. Z filmem poczekam aż wszystkie części przeczyta.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.