To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Lubinianki - meldujcie siÄ™!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Monika Hel
Słyszałam, że są tu dziewczyny z Lubina. Będzie mi miło, jak się odezwiecie. Mieszkałam w Lubinie przez 18 lat i strasznie mi tęskno, choć 10 lat minęło odkąd się wyprowadziłam. Ogromny sentyment został. icon_sad.gif
anonimowy
Moniko nie mieszkam w Lubinie icon_sad.gif
Ale mam pytanie icon_lol.gif ?
Jak sie zyje w Helu ? Mam ogromny sentyment do tego miasteczka icon_rolleyes.gif
Co roku jestesmy nad naszym morzem - zawsze staramy sie odwiedzić HEL chociaz jesteśmy w innych masteczkach icon_lol.gif
Serdecznie pozdrawiam - Ewa
Monika Hel
Jak się żyje w Helu? To zależy od człowieka, jakie życie proferuje. Jeżeli gonisz za karierą i lubisz natłok, to Ci się nie spodoba. Hel jest spokojnym miastem po sezonie, tu można naprawdę odpocząć. Latem jest przepych i ulece są zamykane dla samochodów, bo tylu ludzi, że turyści po ulicach chadzają.
Osobiście dobrze się tu czuję.
anonimowy
Jesli nie planujesz wyjazdu z Helu 15-30 lipca to mozemy sie spotkać w tym czasie planujemy urlop w Juracie a to rzut beretem na Hel icon_lol.gif


Pozdrawiam - Ewa
Monika Hel
No pewnie, jak któś będzie zachaczał o Hel, to niech da znać.

Na pewno będę w domu, w terminie, o którym poszesz, może w tym czasie będzie ze mną jeszcze inna mama forumowa, to będzie weselej. Dużo pracuję w sezonie, ale jak się umówimy wcześniej, to wyskrobię jakiś wolny czas. Przed wyjazdem się odezwij.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.