To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jak się przygotować na rozprawę?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mollekuqe
Niedawno dostałam pismo z sądu rozprawa o alimenty 5 października. Prawdopodobnie odbędzie się zaocznie bez "tatusia" który pewnie nie będzie się kłopocił przyjazdem z zagranicy. Bardzo się stresuję tym wszystkim .. nie wiem jak się przygotować .. psychicznie i w ogóle.
Jakie dokumenty przygotować? Czy mam w jakiś sposób przygotować się do tego co będę mówiła i zeznawała czy iść całkiem na żywioł?
KAROLA3DAW
Mollekuqe spokojnie icon_smile.gif
Pamietaj ze Waczysz o Wasze dobro przytul.gif
Nigdy nie bylam w takiej sytuacji (ba nigdy w sadzie nie bylam- puk puk w niemalowane)wiec ciezko mi sie calkowicie odnalezc ale za Maluchy zycie bym oddala wiec sprawe w Sadzie potraktowalabym jako pozytywny krok do przodu icon_smile.gif
Z dokumentow to na pewno wez dowodzik osobisty i akat urodzenia Oskarka icon_smile.gif
Trzymam mocno kciuki zeby na jednej sprawie sie skonczylo przytul.gif
ania26
Odpowiadaj spokojnie, konkretnie, wypisz sobie jakie ponosisz koszty związane z wydatkami na dziecko/dzieci. Jezeli nie będzie ojca plus dla Ciebie,nie będziesz stresowała się jego obecnością.
amo
Ależ jak najbardziej przygotuj się, tu chodzi o waszą przyszłość. Może pomogą Ci KALULATORY? Trzymam kciuki!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.