To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gratulacje dla Madziulek

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

milutka
Dziewczyny, Madziulek została po raz drugi serduszkową mamą, ja z niecierpliwością czekałam kiedy i na maluchach się pochwali wspaniałą nowiną i jest icon_smile.gif
post 249
https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...1905&st=240

CYTAT
Dziewczyny, nie bede zakladala nowego watku, bo w sumie nie wiem gdzie. Tu sie najbardziej udzielam, wiec tu napisze, za namowa pewnej forumowej kolezanki icon_smile.gif

Mamy drugiego syna icon_smile.gif Jest malym odrobinkiem, w tej chwili ma 6 tygodni, ma na imie Michał.
Udalo sie, doczekalismy sie zdrowego dziecka, jestesmy MEGA szczesliwi icon_smile.gif icon_smile.gif


No ale taką wspaniałą nowiną trzeba pochwalić się szerszemu gronu forumowemu, nie każdy zagląda na zwierzaki icon_wink.gif

Madziulku i tutaj serdecznie Ci, to znaczy Wam gratuluję, niech M. chowa się zdrowo, trafił na wspaniałych rodziców i wspaniałego starszego brata icon_smile.gif

przytul.gif brawo_bis.gif

A ja Wam zdradzę, że imię dla braciszka wybrał starszy brat icon_smile.gif
MamaJulki
serdeczne gratulacje !
Madziulek
Milutka 03.gif dzieki za zyczenia
Skoro watek na zyczeniach, to i ja Ci zycze szybkiego doczekania sie Waszego dziecka/dzieci. I nie rezygnujcie z marzen, one sie spelniaja w najmniej oczekiwanym momencie i w taki sposob, ktorego byscie sie nie spodziewali icon_smile.gif
Misiek pojawij sie strasznie szybko, po 2 dniach od telefonu byl juz z nami, totalny zawrot glowy z przyszykowaniem wyprawki mielismy.
Kuba zakochany, kompletnie nie jest zazdrosny. Nagle wszystko zaczelo sie ukladac tak, jak powinno icon_smile.gif
Czego wszystkim zycze icon_smile.gif
Jeszcze raz - wielkie dzieki !
Magnezja
Madziulku - jeszcze raz wielkie gratulacje!
Lutnia
Ogromne gratulacje!
gozar
Madziulku jeszcze raz gratuluję. Cieszę się z Waszego szczęścia icon_smile.gif
Tamara79
Madziulek gratuluję, podglądam Twój wątek na zwierzakach, ale takiej wiadomości to sie tam nie spodziewałam icon_wink.gif

Niech sie układa dalej.
As-ia
Madziulek ogromne gratulacje dla całej rodzinki ,niech się maluch zdrowo chowa icon_biggrin.gif
Agnelka25
Wielkie gratulacje!
karoleenka
Madziulek 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif
Mi
Madziulku, jeszcze raz wielkie gratulacje icon_biggrin.gif
Widzisz, po burzy zawsze wychodzi słońce!!!
Anorektyczna Laska
Madziulek, wczesniej juz widzialam u Ciebie w sygnaturce, ale nie smialam pytac.
Gratulacje, i niech sie drugi synek tak dobrze chowa jak Kubus. icon_smile.gif
Kocurek
Gratulacje icon_smile.gif
moko.
No w końcu się pochwaliłaś icon_biggrin.gif
Bo ja to już dawno wiedziałam, ale czekałam i czekałam!
Madziulek
02.gif Ale to fajnie, tyle gratulacji !

Dziekujemy jeszcze raz wszystkim, nie wiedzialam nawet, ze ktokolwiek mnie tu kojarzy na forum. A juz ze czekam na 2 dziecko...szok, naprawde. Bardzo mi milo icon_smile.gif

Wczoraj byl pierwszy wieczor bez kolki....mozecie sobie wyobrazic moje niedowierzanie icon_wink.gif Maz nawet zadal pytanie, czy syn chory nie jest, ze tak spi i nie placze...
Artola
Gratulacje ogromne!!!
milutka
(Madziulek @ Mon, 24 Sep 2012 - 14:16) *
02.gif Ale to fajnie, tyle gratulacji !

Dziekujemy jeszcze raz wszystkim, nie wiedzialam nawet, ze ktokolwiek mnie tu kojarzy na forum. A juz ze czekam na 2 dziecko...szok, naprawde. Bardzo mi milo icon_smile.gif

Wczoraj byl pierwszy wieczor bez kolki....mozecie sobie wyobrazic moje niedowierzanie icon_wink.gif Maz nawet zadal pytanie, czy syn chory nie jest, ze tak spi i nie placze...



A ja to dopiero utwierdziłam się, że Ty to Ty, jak mi o tym kibicowaniu napisałaś, a tak tylko podejrzewałam, że Ty i Ty tam, to jedna osoba icon_smile.gif

Super, że dziś bez kolek, jejku, uśmiecham się jak to czytam, tak się cieszę Twoim szczęściem icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.