To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

tylko sprawa zawodowa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ruda_kasia
gdyby ktoś miał wolnego kciuka o 9:30 jutro, chętnie przyjmę.
Anorektyczna Laska
czemu tylko?
Nie ma mniej i bardziej waznych spraw, no chyba ze chodzi o zycie icon_smile.gif
Potrzymam jasne!
milutka
E no Kasiu, jak to "tylko", na pewno bardzo ważna, kciuki trzymam &&&&
xxyy
&&&&&&&&&&&&& sle icon_smile.gif
A_KA
Ja też potrzymam icon_smile.gif &&&&&
pcola
Wcale nie "tylko" nienie.gif Kciuki zaciskam za powodzenie sprawy zawodowej &&&&&&&&&&&&&
malinowa i Malina
trzymam, trzymam icon_smile.gif a potem liczÄ™ na kawÄ™ w wolnej chwili icon_smile.gif
Kingus
I moje oba masz &&
zilka
Kasiu, siÄ™ robi!
semi
trzymam
owiwia7
trzymam i ja icon_smile.gif&
Tuni
Trzymam mocno, tylko jak już się uda, to daj znać zanim mi kciuki zsinieją icon_wink.gif
Powodzenia.
joannabo
potrzymam icon_smile.gif
Użytkownik usunięty
I ja Kasiu &&
Dorotka25
ja też trzymam icon_wink.gif
Ciocia Magda
Kasia && ja też trzymam
sdw
Trzymam z calych sil.
Gosia z edziecka
Ja tez potrzymam icon_smile.gif
mim0za
Trzymam również.
moko.
Jestem z kciukiem!
anita
ja też trzymam!
pcola
MeldujÄ™ siÄ™ z kciukami icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Anilka
Trzymam mocno &&&&&& Powodzenia!!!
Użytkownik usunięty
Dasz radÄ™ Kasiu! GO GO GO! Dajesz Ruda, DAJESZ! icon_biggrin.gif
agak
Masz nawet dwa &&&&
Tuni
Kasiu, jak tam? Bo ja tu zaciskam aż sinieją &&
Silije
Kasiu jestem z TobÄ….
ruda_kasia
Dziękuję wszystkim zrobiłyście coś niemozliwego icon_smile.gif z przegranej sprawy po godzinnej naradzie sędziowie dali nam szansę. A jutro znowu wychodze na ring z z panem, przez którego (znaczy przeze mnie) Silije przegrała quiz na zjeżdzie. Chcę to wygrać i zajmowac się sprawami zwykłych ludzi (może nawet będę mogła za darmo, jak się firma wywiąże z premii). Zrobić szefowi dobrze i pozwolić, żeby docenił mnie, kiedy będzie pracował z innymi. Ale po to musze jutro wygrać. A jak wygram, to zacznę pisac powieść sensacyjną o ostatnich 15 miesiącach mojego życia. Dodam tylko, że poprosiłam na g-g o kciuki koleżanki z dawnej pracy (te z którymi niespodziewanie spotakałam się pod Bereśnikiem icon_biggrin.gif) i dowiedziałm się, że ktoś mnie gwałtownie szuka, nawet na prywatne komórki koleżanek. JAk w 007. Obiecuję, kiedyś opiszę, jak w książce, to macie ode mnie za free icon_wink.gif.
joannabo
strasznie to tajemnicze już bez książki icon_wink.gif Wygraj!
Dorotka25
trzymam dalej icon_wink.gif
pcola
Trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ! icon_smile.gif
Fragosia
Kasiu trzymam &&&&&
maminka43
Kasiu,bardzo tajemniczo brzmisz:)Trzymam kciuki by było po Twojej myśli! icon_biggrin.gif
Tuni
Trzymam kciuki najmocniej jak potrafiÄ™ .

A za słowo w sprawie książki też Cię trzymam icon_wink.gif
skanna
CYTAT(ruda_kasia @ Tue, 23 Oct 2012 - 19:28) *
Dziękuję wszystkim zrobiłyście coś niemozliwego icon_smile.gif z przegranej sprawy po godzinnej naradzie sędziowie dali nam szansę. A jutro znowu wychodze na ring z z panem, przez którego (znaczy przeze mnie) Silije przegrała quiz na zjeżdzie.


Odważnaś icon_smile.gif

Cokolwiek by to nie było, życzę powodzenia.
malinowa i Malina
Trymam, a jak będziesz po to odbierz jak będę dzwonić icon_smile.gif
ruda_kasia
no niestety pat, nie wygrałam, ale i nie przegrsałam, znaczy dowiem się za 2 lata, czy jestem genialna icon_smile.gif się ksiązka odwlecze
Gosia z edziecka
Wczoraj sie nie załapałam na trzymanie, to teraz by mi pasowało trzymać przez dwa lata icon_wink.gif
Okaż się genialna - zycze Ci z całego serca icon_smile.gif
malinowa i Malina
Ona jest genialna i ta świetne czerwone szpilki, które chciałabym zobaczyć z togą icon_smile.gif
Gosia z edziecka
CYTAT(malinowa i Malina @ Wed, 24 Oct 2012 - 21:57) *
Ona jest genialna


Nie wątpiłam. Ale życze Jej, żeby inni poza mną i Tobą też to zobaczyli icon_smile.gif
tuLena
CYTAT(malinowa i Malina @ Wed, 24 Oct 2012 - 23:57) *
Ona jest genialna


ja nie znam osobiście, ale wierze!

jak sie rozpoznaje w realu genialnego, albo chociaż bardzo dobrego prawnika ?????????????
ja nie mam jakoś okazji i wczoraj przegrałam sprawę icon_sad.gif po 2 latach nota bene...

w ogóle mam coraz gorsze zdanie o prawnikach, włączając w to sędziów icon_sad.gif takie tam pitu pitu o sprawiedliwości.
Ulało mi sie , albo straciłam resztki złudzeń po prostu. Prawnych znaczy się icon_wink.gif
I ja wiem,że do sądu sie idzie po wyrok, a nie sprawiedliwość ( Rosa tak kiedyś celnie napisała i ja to zapożyczyłąm na zawsze icon_smile.gif )

a Ciebie ruda_kasiu - uwielbiam czytać !!!
no i trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie Twojej sprawy, choćby i po 2 latach !
użytkownik usunięty
[post usunięty]
tuLena
nie znałam tego wcześniej , ale i tak świetne ( tu pojawia się usmiech goryczy icon_wink.gif )
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.