To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Prezent dla 6-latki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Honey*
Zuzia zostala zaproszona poraz pierwszy na urodziny do kolezanki
Kolezanka jest jedynacza, pewnie ma wszytsko czego zapragnie.
Podpowiedzcie co jej kupic
marghe.
a. to, że jest jedynaczką nie znaczy, że ma wszystko czego zapragnie
b. niech córka podpyta koleżankę co ta chciałaby dostać
c. Ty zadzwoń do rodziców koleżanki i porozmawiaj o prezencie
milutka
CYTAT(marghe. @ Wed, 26 Sep 2012 - 10:50) *
a. to, że jest jedynaczką nie znaczy, że ma wszystko czego zapragnie
b. niech córka podpyta koleżankę co ta chciałaby dostać
c. Ty zadzwoń do rodziców koleżanki i porozmawiaj o prezencie


yyyyyyy wybieram opcjÄ™ b i c icon_smile.gif

Mojego męża 6 letnia siostrzenica ma tysiące zabawek a zawsze cieszy się z nowego konika, bo je kocha icon_smile.gif
jaAga*
Ja ostatnio zamawiam dzieciom na urodziny (tym do których są zaproszone moje dzieci) takie książki w których solenizant jest bohaterem. Jak mam to drukujemy w nich też zdjęcie dziecka.
Tematy tych książeczek sa przeróżne- jak dotąd wszystkie dzieci były zadowolone....bo to jednak coś innego niż kolejna lalka.
Mafia
Istotna jest jeszcze kwota jaką planujesz wydać.

U nas przyjęte są drobiazgi do 20 zł, więc to mocno zawęża obszar. Ostatnio kupowałam "kosmetyki" - płyny do kąpieli w opakowaniach o wymyślnych kształtach, jakąś bezbarwna pomadkę.
Uważam, że książka też jest dobra na każdą okazję albo planszówka.
milutka
CYTAT(jaAga* @ Wed, 26 Sep 2012 - 11:02) *
Ja ostatnio zamawiam dzieciom na urodziny (tym do których są zaproszone moje dzieci) takie książki w których solenizant jest bohaterem. Jak mam to drukujemy w nich też zdjęcie dziecka.
Tematy tych książeczek sa przeróżne- jak dotąd wszystkie dzieci były zadowolone....bo to jednak coś innego niż kolejna lalka.


Z 8 lat temu dałam mojej siostrzenicy taką książkę na urodziny icon_wink.gif

Ja uważam, że jednak lepiej zapytać co dziecko lubi, czym się bawi, niż prezent ma trafić do kosza icon_wink.gif

Moja 1,5 roczna siostrzenica uwielbia książki, z kolei ta nasza 6 latka uwielbia koniki, kucyki itp i tyko z tego się cieszy, książkę by rzuciła w kąt, a szkoda.
amo
Fajne sa różne gadżety typu "częściowo zrób to sam" np. moja córa ostatnio dała koleżance ceramiczną krówkę-skarbonkę do samodzilengo pokolorowania. Prezent podobał się i solenizantce i mojej córce (a nawet starszemu synowi icon_smile.gif).

Przy dziewczynkach to prezent nie jest wielkim problemem, ale wybierz coś dla 11-letniego chłopaka! I nie zrujnuj przy tym portfela...
bb
CYTAT(Mafia @ Wed, 26 Sep 2012 - 11:09) *
Uważam, że książka też jest dobra na każdą okazję albo planszówka.


Pod warunkiem, ze zna sie ksiegozbior lub upodobania obdarowanego.
Moje dziewczyny uwielbiaja ksiazki ale nie cierpia planszowek np.

U nas na topie zestawy do robienia bransoletek i naszyjnikow.
gozar
Zazwyczaj kupujemy płytę ze słuchowiskiem lub książkę i jeśli to dziewczynka to coś drobnego różowego najczęściej z Hello Kitty ( np. notesik) , bo ten wiek że 95 % dziewczyn uwielbia wszystko co z Hello Kity lub kucykami Pony.
Mafia
CYTAT(bb)
Pod warunkiem, ze zna sie ksiegozbior lub upodobania obdarowanego.
Moje dziewczyny uwielbiaja ksiazki ale nie cierpia planszowek np.

U nas na topie zestawy do robienia bransoletek i naszyjnikow.


Nie no, jasne. Zakładam, że my rzucamy pomysłami, a Honey* wie cokolwiek o jubilatce i wybierze odpowiednio.
bb
Tak, Hello Kitty to prawie pewniak. I niekoniecznie musi byc w rozach. Fajne sa gadzetowe/ubraniowe wersje z czarnym, zielonym, popielatym icon_wink.gif
amo
CYTAT(bb @ Wed, 26 Sep 2012 - 11:29) *
Tak, Hello Kitty to prawie pewniak.

No to właśnie ostatnio moja córka mnie zaskoczyła, bo powiedziała, że Hello Kitty już nie chce!
kasiunia
CYTAT(jaAga* @ Wed, 26 Sep 2012 - 11:02) *
Ja ostatnio zamawiam dzieciom na urodziny (tym do których są zaproszone moje dzieci) takie książki w których solenizant jest bohaterem. Jak mam to drukujemy w nich też zdjęcie dziecka.
Tematy tych książeczek sa przeróżne- jak dotąd wszystkie dzieci były zadowolone....bo to jednak coś innego niż kolejna lalka.

a skąd bierze się takie ksiażki???
jaAga*
Poszukaj na allegro albo bezpośredniu tu.
Kiedyś moja córka dostała taką zamawianą z allegro. Teraz ja zamawiam u koleżanki, bo podjęła się takiej działalności.
I coś mi świta, że nawet jakaś forumka się tym zajmowała....ale za chiny nie przypomnę sobie która.
bb
CYTAT(amo @ Wed, 26 Sep 2012 - 11:39) *
No to właśnie ostatnio moja córka mnie zaskoczyła, bo powiedziała, że Hello Kitty już nie chce!


CYTAT
Tak, Hello Kitty to prawie pewniak.


Bo prawie robi roznice 08.gif
Joka
dla 6-letniej dziewczynki wybór jest ogromny
moja córka też już była na kilku przyjęciach urodzinowych i zawsze podpytuje mamę, co dziecko lubi
kupowałam już planszówkę, puzzle, książki, jakieś gadżety z księżniczkami, Hello Kitty itd.
Kaszanka
U nas hitem do lat sÄ… torebki.
bumbum
Ksiązki,gry i coś różowego co zawiera kitty bądź kucyki.
Ja zawsze proszę córkę żeby podpytała co koleżanka chciałaby dostać.
Kupowałam już syrenki,kocyk z pony dla miłośniczki kucyków a ostatnio grę twister.

Wpadła mi w oko gra poczta ,miałam ją sama jako przedszkolak i uwielbiałam się tym bawić
Tuni
CYTAT(Kaszanka @ Wed, 26 Sep 2012 - 10:36) *
U nas hitem do lat sÄ… torebki.

"od lat" zabrzmiało jakby Gaba miała z 20 lat 29.gif
Żabolek
Kuba w ostatnim czasie był 2 razy na urodzinach u koleżanek. I za każdym razem pytał koleżanki co chciałaby dostać.
W przypadku pierwszej był to album o psach .
Druga chciała jakiegos pet shopa albo strój dla Barbie. (co ja sie tego pet shopa naszukałam bo w ogóle nie wiedziałam co to jest)

A jeszcze kiedys dla innej 6-latki szukałam takiego kolorowego włochatego stwora co sie potrzasa i robi fryzury (nawet nazwy nie powtórzę bo nie pamiętam 37.gif)
jaAga*
CYTAT(Kaszanka @ Wed, 26 Sep 2012 - 11:36) *
U nas hitem do lat sÄ… torebki.

Moja córka na ostatnie 5-te urodziny dostała 3 sztuki....wcale ich nie używa 37.gif .
gozar
QUOTE(jaAga* @ Wed, 26 Sep 2012 - 12:42) *
Moja córka na ostatnie 5-te urodziny dostała 3 sztuki....wcale ich nie używa 37.gif .

moja też.
milutka
Ja właśnie zamawiałam książkę z tej stronki co Aga podała, nie z allegro, bo wtedy to nawet konta na allegro nie miałam albo allegro chyba jeszcze nie istniało.

Mnie się wydaje, że nie ma co nas się pytać, co dla 6 latki, bo jedna marzy o barbie, druga kucyku pony a trzecia o książce, więc najlepiej zapytać bezpośrednio solenizantki albo rodziców. Bo po co solenizantka ma być rozczarowana prezentem.
pati.n
Ja własnie kupiłam dla 6 latki na urodziny, zestaw kreatywny do samodzielnego zrobienia szkatułki na bizuterię z gipsu, potem sie ją maluzje/ozdabia itd. Cena niecałe 30zł w auchan.
anulka212
[edit: moderacja]

zuzia76
CYTAT(Honey* @ Wed, 26 Sep 2012 - 10:37) *
Zuzia zostala zaproszona poraz pierwszy na urodziny do kolezanki
Kolezanka jest jedynacza, pewnie ma wszytsko czego zapragnie.
Podpowiedzcie co jej kupic

Tak to jest z jedynaczkami, rozpieszczone do granic możliwości icon_smile.gif
Nie starałabym się na Twoim miejscu na siłę wymyślać wypasionego prezentu, tylko kupiłabym coś drobnego ale wartościowego, np. książkę. Moja mała fajnie bawi się ksiazeczkami MiniLUK.
Pozdrawiam!
Tira
Fajnie sprawdzają się prezenty którymi dziecko może się dłużej pobawić a nie po tygodniu znudzone rzuca je w kąt. Mojej bratanicy kupiłem ostatnio [edit: moderacja] tą serię i widzę że był to sprawdzony prezent.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.