To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

konice pracy :-(

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kajka
Już tutaj kiedys byłam a teraz pewnie bede czesciej gdyz od dziś nie pracuje zawodowo
Trochę mi cięzko z tym, ale przynajmniej bede miala wiecej czasu dla swojej córeczki
przygarniecie mnie i pozwolicie wyjsc z lekkiego doła?
pozdrawiam
Dorka
Kajko, nie martw się, pracę znajdziesz na pewno , teraz znajdź dobre strony tej sytuacji i ciesz się z przebywania z córaczką (chyba jeszcze bardzo maleńką). Za miesiąc kolejne spotkanie dla "zestresownych" matek przyjdź, chętnie Cię poznamy i razem pogadamy icon_smile.gif . Głowa do góry!
AsiaJ
Kajka!!!
Już jesteś przygarnięta icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Pomyśl o dobrych stronach tej sytuacji icon_arrow.gif wiecej czasu dla dziecka icon_biggrin.gif

Pozdrawiam goraco icon_smile.gif
Asia
mama Ewuni(02.08.2003)
marchewka
Kajka icon_biggrin.gif trzymam kciuki...znajdziesz jeszcze 1000 razy lepsiejszą prackę..a tymczasowo będziesz miła więcej czasu dla maluszki....wszystko się ułoży...obaczysz:).gdyby co to na gg czy na "meila" zapraszam...POGADAMY icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
MartaTwins
Oj Kajka a ile ty masz lat? Jeszcze sie napracujesz, spokojna glowa! Ze 40 albo 30 albo 35 lat do emerytury? icon_biggrin.gif
Jeszcze zdazysz kariere zrobic i sie przekwalifikowac 5 razy!
Monic3
Hej Kajka, tez czasem tu bywam więc chętnie cie powspieram, albo ty mnie, kto to wie.


Monika (mama Łukaszka 28/12/2001)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.