To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

HTC Desire C lub One V ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Pilawianka
Po długim zastanawianiu się nad zmianą operatora, mój przedstawił mi sensowną ofertę i pozostała już chyba tylko kwestia wyboru telefonu.
Mój wstępny wybór padł na HTC Desire C. Może macie i podzielicie się opiniami? Wg danych z internetu wygląda bardzo sensownie, ma mnie kosztować tylko 0,07zł i dodatkowo istnieje czerwona wersja ( no przyznaję, że przez to wysunęłam go na prowadzenie 37.gif )
Do tej pory mam nokię C5 więc to ma być mój pierwszy smartfon.
Pomożecie?

Edit: spytałam o inny telefon bo wyskoczyło mi, że mogę go mieć po 1 zł ale po odświeżeniu strony okazało się, że jednak za 1000 złotówek, więc już mnie nie interesuje.
aniakuleczka
fajny i funkcjonalny
ale ma słabą baterię. to jednak normalne i trzeba się przyzwyczaić, że jak coś działa cały dzień, to wieczorem wysiada.
Pilawianka
No cóż, z tym że będę musiała ładować telefon zdecydowanie częściej niż teraz, jestem pogodzona.
aniakuleczka masz ten telefon? Nie zacina się? Bo jednak ten procesor ma słaby.
mamami
Młodziutka a One V Ci nie proponują, bo o tym modelu słyszałam wiele dobrego. Szczególnie wiarygodna jest dla mnie opinia kolegi handlującego od lat telefonami. Ja własnie jestem na kupnie tego modelu, ale umowa mi sie kończy dopiero za ok miesiąc wiec muszę poczekać.
skanna
CYTAT(młodziutka @ Fri, 28 Sep 2012 - 13:07) *
Bo jednak ten procesor ma słaby.


Pewnie nie powinnam się wypowiadać, bo akurat tego telefonu na oczy nie widziałam icon_smile.gif Ale mieliśmy w domu w użytkowaniu Wildfire S z takim procesorem i niestety, nie powalał. Może gdybym nie miała porównania do niewiele szybszego telefonu z procesorem 800 MHz (że o innym, 1,4 GHz nie wspomnę) to by mi nawet pasował. Gdybym miała go jako pierwszy smartfon - być może też.

Z tego porównania nie wynika nic na korzyść Desire oprócz wbudowanej pamięci i nowszego systemu.

Masz jeszcze jakieÅ› inne opcje?
Pilawianka
HTC One V proponują mi za 169zł, ewentualnie mogę tyle zapłacić jeśli warto, zaraz poczytam o nim.
W moim zasięgu cenowym proponują mi jeszcze Sony Xperie U
skanna
A żadnych przyjemnych samsungów nie proponują? Czy nie chcesz samsunga? Bo one najfajniejsze icon_smile.gif
mamami
Ja Samsunga nienawidzę uczuciem dozgonnym, wiem, wiem, że ponoć te nowe Galaxy są super, ale mój obecny, Galaxy pierwszej generacji to totalna pomyłka, nic tylko nim o ścianę rzucić. Jedynie co przemawia na jego korzyść to design, bo HTC to wszystkie paskudne są icon_wink.gif
skanna
Ja mam trzeciego samsunga z rzędu - kocham je miłością wielką. Zaczynałam od monte, potem był Ace, teraz jest Galaxy S Plus - w swojej klasie każdy bez zarzutu.
Pilawianka
Samsunga w przyzwoitej cenie mi nie proponują a ja cenowo szaleć nie zamierzam. Ten HTC One V całkiem przyzwoity się wydaje.
Nie spieszy mi się jakoś szczególnie, umowa kończy mi się w listopadzie chyba, jak nie w grudniu ( chociaż zawsze na początku września miałam już przedłużoną).
Byłam już przekonana do zmiany operatora aż tu Orange zaskoczyło mnie na + zmianą abonamentów, co przy profitach z przedłużenia umowy daje mi lepszą ofertę niż Play. Może jeszcze cenami telefonów mnie zaskoczą?
skanna
CYTAT(młodziutka @ Fri, 28 Sep 2012 - 14:36) *
Samsunga w przyzwoitej cenie mi nie proponują a ja cenowo szaleć nie zamierzam. Ten HTC One V całkiem przyzwoity się wydaje.


Ze specyfikacji wygląda na całkiem fajny telefon - imho dużo lepszy niż Desire C.

A pytałaś o samsungi? Czasem warto popytać - ale nic poniżej Ace nie warto (czyli żadne Young czy Mini), Ace to absolutne minimum jeśli chodzi o smartfony samsunga.
Pilawianka
Niby Ace 2 za 299zł mogę mieć ale to niestety dla mnie za dużo.
Popytam jak do mnie zadzwonią, na razie mam ofertę internetową a z nią negocjować się nie da.
skanna
CYTAT(młodziutka @ Fri, 28 Sep 2012 - 14:48) *
Niby Ace 2 za 299zł mogę mieć ale to niestety dla mnie za dużo.


A to słusznie, fajny telefon, ale w abonamencie to zdecydowanie za dużo (nie napiszę, ile ja zapłaciłam bez abonamentu, ale mnie wtedy dopadło nagłe "chcę mieć i już" 37.gif ).
Ale dziwne, że tego One V o lepszych parametrach chcą Ci dać taniej niż Ace'a.
Pilawianka
Zamówiłam dziś ten HTC One V, mam nadzieję, że nie będę tego żałowała.
Wyczytałam, że jak oddam im swój stary telefon to dostanę za niego 100 zł więc w sumie za nowy zapłacę 69 zł - całkiem przyzwoicie chyba.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.