To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

szybkie pytanie o znieczulenie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Orinoko
Mam dziś o 19.00 zabieg artroskopii kolana. KAzali mi być 6 h na czczo.
Niestety, nie wyrobiłam się czasowo i jadłam i piłam dopiero przed 14.00.
Czy to znaczy, że anestezjolog zmyje mi głowę i trzeba będzie czekać z całym zabiegiem? 29.gif
Może ktoś wie, bo zaczyna mnie już nosić ze strachu, a do tego ta niepewność.... 43.gif
Zelda
a to am być znieczulenie ogolne?
Użytkownik usunięty
CYTAT(Orinoko @ Fri, 28 Sep 2012 - 13:13) *
Mam dziś o 19.00 zabieg artroskopii kolana. KAzali mi być 6 h na czczo.
Niestety, nie wyrobiłam się czasowo i jadłam i piłam dopiero przed 14.00.
Czy to znaczy, że anestezjolog zmyje mi głowę i trzeba będzie czekać z całym zabiegiem? 29.gif
Może ktoś wie, bo zaczyna mnie już nosić ze strachu, a do tego ta niepewność.... 43.gif

O godzinę za mało będzies... może Ci darują. Ale to ryzykowne. Chodzi o to, że jak zaczniesz rzygać podczas znieczulenia, ryzykujesz zaksztuszeniem, więc ta zasada ma swoje podstawy. Ale myśle, że godzina wiosny nie czyni...
basiau
Przy artroskopii to pewnie miejscowe znieczulenie będzie. Kurcze no nie wiem,jak Karolina miała operację to bardzo pilnowali, żeby dzieciaki nic nie jadły. Ostatni posiłek to była kolacja dzień wcześniej, do 24 mogły pić tylko. I to zarówno przy ogólnym jak i miejscowym.
Ale może Ci tą (tę?) godzinę darują.
Orinoko
Choroba. Zadzwonie do nich chyba.
Znieczulenie - yyyy.... no, to w kręgosłup.
Użytkownik usunięty
Zewnątrzoponowe, albo podpajęczynówkowe. Tu dieta nie powinna być tak strasznie rygorystyczna. Pewnie już wiesz co i jak, to się nie mądrzę icon_wink.gif
Orinoko
Dzięki.
Zabieg i tak się przesunął o prawie godzinę, więc nie musiałam się spowiadać 04.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.