To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zamienniki do dzbanka Brita

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

IzaS
Stosował ktoś może zamienniki do Brity z Rossmana? Bo fajna promocja jest.
Tigerek
Ja używam od roku, jestem bardzo zadowolona icon_smile.gif
Litka
ale akurat z Rossmana masz? Bo ja mam inne i nie polecam.
amo
CYTAT(Litka @ Mon, 01 Oct 2012 - 22:34) *
ale akurat z Rossmana masz? Bo ja mam inne i nie polecam.

A czemu nie polecasz? ja stosowałam różne (Rossman jeszcze mi sie nie trafił) i były ok.
jaAga*
Jak nazywają się te z Rossmana, kupiłabym ale nigdy nie wiem czy akurat do brity będą pasować.
angielk
CYTAT(jaAga* @ Tue, 02 Oct 2012 - 11:14) *
Jak nazywają się te z Rossmana, kupiłabym ale nigdy nie wiem czy akurat do brity będą pasować.



z najnowszej gazetki z promocjami (na środku strony są)
https://www.rossnet.pl/imagesrossnet/Magazi...m83-p42-big.jpg

IzaS
U nas po 3 tygodniach już w czajniku się osad robi, używałam do tej pory oryginalnych, a teraz chyba spróbuję tych z Rossmana..
jaAga*
Wielkie dzięki. Czego to się na tym forum nie można dowiedzieć icon_wink.gif.
Tigerek
Ja z tymi z Rossmana nie mam kłopotów; tylko ostrożnie z paniką po tych uwalniających magnez, na obudowie filtra ma prawo wytrącać się zielonkawa glinka icon_smile.gif
Magawit
A one pasują do każdego dzbanka brity? Bo ja zawsze kupowałam oryginalne i to tylko do mojego typu (maxtra), żyjąc wprzekonaniu, że inne zwyczajnie nie pasują.
Tigerek
One są chyba standardowe ogólnie icon_smile.gif - bo do mojego dzbanka pasowały i te z Rossmana, i Tesco, i oryginalne, i jakieś bezmarkowe z neta icon_wink.gif
IzaS
Pasują, wydaje mi się, że woda się wolniej filtruje. Poza tym zobaczę kiedy zacznie się osadzać kamień w czajniku.
Agula9
Ja ostatnio terstowałam z Tesco i w sumie chyba Ok, tylko są sporo wyższe niż oryginalne i dopiero po jakimś czasie spływa woda. Jednak zważając na cenę można przymknąc oko. Nie wiedziałam, że w Rossmanie też są, to muszę wypróbować icon_biggrin.gif
Orinoko
Mam zamiennik z Rossmana, ale jakiś inny - z magnezem - woda po ugotowaniu w czajniku jest taka biaława - to normalne czy filtr nie działa?
Pysio
jak często wymieniacie te wkłady?
Magawit
CYTAT(Pysio @ Mon, 08 Oct 2012 - 13:06) *
jak często wymieniacie te wkłady?


Jak widzę, że kamień zaczyna się osadzać na czajniku. To najlepszy próbnik, bo wodę mamy potwornie twardą. Średnio-co 4 tygodnie. Dzięki maluchom znów zaoszczędzę, przechodzę na podróbki 03.gif
IzaS
U nas też woda mocno twarda, po 3 tygodniach zaczyna się osadzać kamień.
Tigerek
CYTAT(Orinoko @ Mon, 08 Oct 2012 - 12:51) *
Mam zamiennik z Rossmana, ale jakiś inny - z magnezem - woda po ugotowaniu w czajniku jest taka biaława - to normalne czy filtr nie działa?

Moje z magnezem nie wpływały na wodę po ugotowaniu... tylko na spodzie filtra wytrącała się po 2-3 tygodniach naturalna, nieszkodzliwa magnezowa coś a la glinka.
Julcia_
ja wypróbowałam zamniennik z Carrefura -"anna"chyba
zadowlona jestem fakt wolniej siÄ™ filtruje a kamienia mimo 7 tygodni w czajniku nie ma
a oryginalne szybciej mi sie kamień wytrącał-ale to chyba nei znaczy ze gorsze te"anna", co?
z Rosmana wypróbuje bo nawet nie wiedziałam ze są -a mam bliżej
dzięki
Agula9
Z Careffura 7 tyg.? A jak cenowo? Choć u mnie w sumie chyba jest tylko mały Careffur ze spożywką tylko 13.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.