To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gratulacyjny dla Lili_

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kocurek
Dzisiaj, o godzinie 13, przyszła na świat druga córa Lili_ icon_smile.gif
Ważyła 3550, ma 55 cm wzrostu i dostała 10 pktów Apgar.

Wieeeelkie gratulacje, niech Mała sie zdrowo chowa icon_smile.gif a potrójna mamusia niech szybko wraca "do formy" icon_smile.gif
Dorotka25
Gratulacje!!!
sdw
Gratulacje. Lilu_! icon_smile.gif
Zyta87
Wielkie gratulacje icon_smile.gif
wiewiórczak
Gratuluję córki!
I nastała przewaga kobiet w domu icon_wink.gif
Miej siÄ™ dobrze Lilu!
milutka
gratulacje brawo_bis.gif
skanna
Lila, gratulacje icon_smile.gif dla Ciebie i mojego drugiego męża icon_smile.gif
Wczoraj jechałam przez Rzeszów opłotkami i żałowałam, że nie mam czasu do Was zajrzeć, ale jak widzę, i tak by się nie udało icon_smile.gif

harkon
Gratulacje!! brawo_bis.gif
wrona_j
Gratulacje dla obu pań!
Anorektyczna Laska
Gratulacje Lila!!!
Cynia
Lila_ gratulacje icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif
Graz
Lila, gratulacje ogromne!!!!! Jaka Å‚adna data icon_smile.gif
Lila_
Dziękujemy bardzo icon_biggrin.gif

Od wczoraj w domu i siÄ™ uczymy siebie icon_smile.gif
Alicja jest przesłodka i do zjedzenia ( obiektywne to to nie jest, wiem icon_razz.gif:) a rodzeństwo zafascynowane icon_biggrin.gif
Karmimy się już piersią i nawet zbytniej walki nie było ale to już zasługa Alicji i jednak doświadczenia z poprzednich ciąż icon_smile.gif

Znieczulenie zewnątrzoponowe tylko mi się podobało z jednego powodu,że mogłam Ją od razu zobaczyć ale cała reszta nie zachwyca no i czułam,że jednak lekko nie będzie bo koszmarny ból głowy i karku odbiera mi całą przyjemność cieszenia się z Malutkiej icon_sad.gif
Rana też coś zaczęła lekko krwawić ale to może z wysiłku i po drenach:(


No i niestety u Malutkiej wykryto ubytek na sercu 1,5 mm który trzeba będzie obserwować co się będzie z nim działo icon_sad.gif


milutka
W domku najlepiej icon_smile.gif Trzymam kciuki aby dziurka się zrosła &&&&
Kocurek
CYTAT(Lila_ @ Fri, 05 Oct 2012 - 18:53) *
No i niestety u Malutkiej wykryto ubytek na sercu 1,5 mm który trzeba będzie obserwować co się będzie z nim działo icon_sad.gif


Zrośnie się, takie rzeczy sa częstą przypadłością nowych rodków.
Zdrowia dla Alicji i dla Ciebie icon_smile.gif
Lila_
trzymamy się tego, że się zrośnie & icon_smile.gif

już wiem,co to baby blues - straszne doświadczenie nie do opanowania icon_sad.gif
oby szybko minęło.....
Graz
Lila, kochana, trzymaj sie, niech złe nastroje szybko mijają, mam nadzieję, że już powoli odchodzą... przy trójce jest co robic, więc może nie będzie zbyt wiele czasu na deprechę

uściskaj malutką icon_smile.gif
marghe.
Przegapiłam takie wieści??
Ogromne gratulacje dla całej Waszej rodziny, Lila
Lila_
Dziękujemy bardzo:)

Powoli się normuje nam rytm dnia tylko jeszcze nad nocą musimy popracować icon_razz.gif

No i powoli dochodzÄ™ do siebie - oby tak dalej icon_smile.gif


To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.