To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Boze Narodzenie w gorach

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

magdamir1
Witam
jak w temacie moze spedzal ktos swieta w gorach i moze polecic jakies fajne miejsce.
Dla rodzinki z dwojka dzieci plus piesek 03.gif
moko.
W zeszłym roku spędziłam święta BN w Zakopanem, z przyjaciółmi. Było nas 5 dorosłych osób, 3 nastolatków i jeden roczniak.

Na kolacji wigilijnej byliśmy w restauracji.

Spaliśmy na prywatnych kwaterach.

Było super!!
ruda_kasia
Spędziłam ubiegłe BN w Tatralandii, nie ma to jak pusty stok w Wigilię i puste baseny w pierwszy dzień świąt. Kolację Wigilijną częściowo przywieźliśmy, dwa pozostałe dni chyba jednliśmy w kanjpach lub na stoku... nie pamiętam
bumbum
Ja mam także fajne wspomnienia z Zakopanego.Kolacja urocza i bardzo rodzinna choć wówczas byłam tylko z mężem i dwuletnią córką.

Wigilia w Karpaczu od taka sobie,nie było czuć tej podniosłej atmosfery ale ogólnie ok,dzieci miały animatorkę,śnieg także się znalazł więc mogło być
magdamir1
Dzieki dziewczyny
a moze da ktoras jakies namiary na te miejsca co byliscie?? albo jakis link do nich ? 06.gif
agnese
anndzia -ale w Karpaczu jakie towarzystwo icon_razz.gif
moko.
CYTAT(magdamir1 @ Tue, 02 Oct 2012 - 19:50) *
Dzieki dziewczyny
a moze da ktoras jakies namiary na te miejsca co byliscie?? albo jakis link do nich ? 06.gif

Mieszkałam w Kościelisku(nędzówka dokładnie), kolacja wigilijna i świąteczna w Karczmie Polany.
ruda_kasia
ja napisałam Tatraladia, może moderator powinien wejrzećicon_smile.gif
Zielex
My również w tym roku myślimy o górach ale nie wiem dokładnie czy Zakopane czy Karpacz.. Wiele osób czytałem było w czasie Świąt w hotelach. Ja chciałbym zdecydować się na coś innego i zastanawia mnie czy ktoś spędzał ten wyjątkowy okres w roku w wynajętych apartamentach? Jakieś doświadczenia? Spostrzeżenia? Znalazłem kilak ciekawych ofert od Sun&Snow ale nigdy przedtem nie korzystaliśmy z tego typu wynajmów. Z góry dziękuje za wszelkie informacje!
rowan_berry
Latem korzystalismy z ich oferty, na ferie też na pewno od nich wynajmę apartament. Szczerze mówiąc, to zero problemów, dobre oferty, te same apartamenty widziałam na innych stronach nawet o 30% drożej.
monkka9
Moim marzeniem jest spędzenie świąt i sylwestra w górach. niestety jeszcze przez kilka lat się to nie spełni, ale mimo to nie tracą nadziei, że kiedyś to się wydarzy icon_biggrin.gif Oczywiście najlepiej jeśli by to były białe i mroźne święta w pięknym drewnianym domku z widokiem na góry... Takie idealne okoliczności na ten wyjątkowy czas
Evvka
My byliśmy raz w Tatrzańskiej Łomnicy. Hotel i okolica piękne, ale to już nie te same święta, co w rodzinnym domu... icon_smile.gif
Pistacja77
3 lata temu byłam w Orlim Gnieździe w Szczyrku na samej wigilii i w tym roku również tam się wybieram, tyle że z większą liczbą członków rodziny i na cały okres Świąt Bożego Narodzenia. Mają bardzo fajną ofertę dla gości indywidualnych i szkoda by było z tego nie skorzystać, zwłaszcza że nie wiadomo jak będzie za rok, bo mają się remontować.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.