To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

odkurzacz robot

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

chaton
Taki okragly. Widzialam na e bau'y w calkiem dostepnej cenie.
Jak niektore wiedza, musze sie oszczedzac i unikac niektorych ptac domowych, jak odkurzanie.
Perspektywa robota odkurzacza wydala mi sie wiec calkiem kuszaca.
Tylko jeden fakt przyciagnal moja uwage. Jest w sprzedazy sporo artykulow z drugiej rek malo uzywanych. Wyglada na to, ze sporo osob pozbywa sie odkurzacza po pierwszej probie.
Ktos ma doswiadczenie z takim ustrojstwem?
Agnelka25
To będę śledzić wątek, też jest ciekawa opinii użytkowniczek. Miałam u siebie w domu prezentacje odkurzacza i bardzo mi się spodobał, tylko cena mnie przeraziła 37.gif
Odkurzacz fajny, przemieszczał się cichutko po całym mieszkaniu , wjeżdża pod meble i mimo że przed prezentacją mieszkanie było odkurzone to i tak zebrał sporo kurzu 43.gif Odkurza kanapy i łóżka dzięki czujnikowi nie spada z nich icon_biggrin.gif jeden minus to to że miał problem z dywanikiem w sypialni który ma ciemno brązowe koła które odkurzacz omijał, bo traktował je jako ,,przepaść".
Agula9
Ja również dołączę do zainteresowanych icon_smile.gif
Z opisu bardzo fajnie, tylko jak w praktyce??
Abotak
podejrzewam ze chodzi o to
https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...4&hl=roomba
ale kilka watkow na ten temat bylo. Jesli wrzucisz do wyszukiwarki roomba albo scooba, wyskoczy to i owo
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.