To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Sklep internetowy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

milutka
Mój mąż podesłał mi stronkę, na gg się ogłaszają, czy ktoś zna ją? czy to nie jest ściema, strasznie tanio mają markowe rzeczy i teraz nie wiemy czy możemy śmiało tam kupić sobie ubrania.
Jak myslicie, może któraś z Was robiła tam zakupy.

https://66procent.pl/
Kocurek
CYTAT(milutka @ Tue, 02 Oct 2012 - 21:36) *
Mój mąż podesłał mi stronkę, na gg się ogłaszają, czy ktoś zna ją? czy to nie jest ściema, strasznie tanio mają markowe rzeczy i teraz nie wiemy czy możemy śmiało tam kupić sobie ubrania.
Jak myslicie, może któraś z Was robiła tam zakupy.

https://66procent.pl/


Nie pozostaje nic, jak tylko spróbować.
Chyba kupię staremu gacie Calvina Kleina, na All.. kosztuje ponad stówę za sztukę, a tu 15 zł icon_eek.gif

EDIT: dopisałam.

Nie podoba mi się, że kontakt wygląda tylko tak:
Kontakt

Aby skorzystać z formularza kontaktowego przejdź do strony: Zadaj pytanie

Możesz również się z nami skontaktować telefonicznie pod nr 61 642 93 47.
Na pytania odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 22.00
oraz soboty i niedziele w godzinach: 10.00 - 22.00

Brak adresu, nazwiska, wszystko jest no-name.
Kocurek
Zajrzyj na FB, ja doczytałam, to ściema.
lornetka
To chyba podobny klub zakupowy jak stilago. Tam też są kampanie zakupowe znanych marek. Robiłam tam zakupy już parę razy i płaci się dopiero przy odbiorze więc jest pewność.
milutka
Poczytałam też ich regulamin, rzecz może kosztować 15zł ale przesyłka będzie droga, bo one są bezpośrednio z Anglii chyba ściągane.

Poczytałam na FB, jestem ciekawa czy ludzie dostaną swoje rzeczy. Ja kiedyś też kupiłam na all dla męża bluzę wymarzoną, ludzie dawali negatywy a ja cierpliwie czekałam, bo miał w regulaminie, że do 3 tygodni to trwa i rzeczywiście po trzech tygodniach przyszła bluza.

Ale tutaj to zastanawiajÄ…ce czy to oryginalne, bo rzeczy A&F sÄ… bardzo drogie a tu takie smieszne niskie ceny.

Kocurek
Trzeba poczekać, ludzie z fejsa skomentują, jeśli rzeczy im przyjdą.
Edziia
Też bym poczekała, czy ludzie otrzymają swoje zamówienia, na 100% pojawią sie wpisy na FB.

Od czasu kiedy kupiłam wycieczkę do Turcji (tzn. kobieta zachwalała, cuda obiecywała, a wyszło okropnie- biuro sprawdzone, zamawiali znajomi, którzy z tym biurem jeździli 2 razy w roku i zawsze było wszystko na najwyższym poziomie) i się nadziałam bardzo liczę się z opiniami i komentarzami klientów.
gozar
ja korzystam z limango.pl i zawsze jestem zadowolona. Tam przesyłka prawie zawsze gratis.
FajnaMama
CYTAT(gozar @ Fri, 05 Oct 2012 - 11:54) *
ja korzystam z limango.pl i zawsze jestem zadowolona. Tam przesyłka prawie zawsze gratis.

Zawsze gratis? Ja zamiaeiałam teraz na dniach bieliznę z keya, to faktycznie gratis była, ale chyba tylko za pierwsze zakupy?
A ten 66% to chyba też klub zakupowy, ja tam za nowościami jak najbardziej, ale teo serwisu akurat nie znam. Oprócz limnago tylko w Złotych Wyprzedażach kupowałam : zegarki, jedyny mankament to taki, ze trzeba długo czekać na paczkę , ale te kluby juz tak chyba mają.
milutka
Dobra, teraz pytanie o ten serwis aukcyjny, czy któraś z Was korzystała? jakim cudem tak tanio ludzie tam kupują?
https://za10groszy.pl/index.html
Eliszka
milutka na tym serwisie wszyscy licytujący zrzucają się na przedmiot, który wygrywa jedna osoba. Za jedno podbicie płacisz chyba 15-20 groszy, bez żadnej gwarancji, ze kupisz to co licytujesz. Oczywiście jeśli nie wygrasz aukcji pieniędzy zainwestowanych w licytację nie odzyskasz. Podbijasz o 2 -3 grosze. W dodatku aukcję przedłuża się jeśli tylko jest chętny na dalsze podbijanie ceny. Kilkadziesiąt osób podbija jedną aukcję nawet seki razy. Rachunek jest prosty - nikt za 10 zł telewizora nie sprzeda.
Też się zastanawiałam jak to działa i trochę po necie poszperałam. Poczytaj opinie, nawet nie chce się próbować.


edit: a ma ktoś już doświadczenia ze stroną z pierwszego postu?
rysa154
milutka kolezanki mąz wylicytował tam kilka rzeczy w dobrej cenie,ale nic więcej nie wiem.
wrona_j
CYTAT(Eliszka @ Tue, 04 Dec 2012 - 01:48) *
edit: a ma ktoś już doświadczenia ze stroną z pierwszego postu?


Eliszka kilka dni temu gdzieś czytałam że to oszustwo, ale teraz nie pamiętam gdzie to było.
milutka
Na FB było że oszukują, ten procent, ale niby ktoś tam dostał jakieś rzeczy.

edit:Eliszka dzięki za wytłumaczenie icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.