To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

samsung galaxy mini

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lena77
mam od miesiaca i przekonac sie nie moge. najbardziej rozczarowal mnie wyswietlacz, na dworze nic nie widze, nie moge napisac smsa i co najwazniejsze...bardzo kiepsko dziala radio, do bani po prostu. a moze ja mam jakis felerny egzemplarz (kupilam przy zmianie umowy nowy), czy mozecie sprawdzic jak u Was dziala radio, w internecie nie znalazlam zadnej opinii dot radia. wiem, ze to nie najwazniejsze w tym wlasnie telefonie ale dla mnie bardzo sprawa wazna, bo biegam z radiem w uszach a z tym sie po prostu nieprzyjemnie truchta.
anuÅ›
Mój syn ma Galaxy Mini, ja mam Galaxy S Plus i różnica jest kolosalna. Na pewno nikomu Mini nie polecę, ba.. nawet odradzę. Zabawki mają lepsze wyświetlacze i mniej nawalają. Zdecydowanie nieudany model. Za to S Plus całkiem fajny.
lena77
o widzisz, ja zanim kupilam czytam mnostwo opinii i byly na tak (ale na radio nikt nie zwrocil uwagi). zapowiedzialam, ze juz nigdy wiecej samsunga, ale maz sie smieje, ze juz niedlugo tylko samsungi beda. przy 5 stopniach na plusie juz sie zawiesza. gdyby slynna nokia 3310, ktora byla niezniszczalna, miala radio bylabym jej wierna icon_smile.gif
anus a mozesz sprawdzic to radio, u mnie na pewno nie jest to kwestia sluchawek, bo mam 4 rozne pary i w zadnych radio nie odbiera jak powinno.
OLA77
CYTAT(lena77 @ Thu, 04 Oct 2012 - 10:30) *
o widzisz, ja zanim kupilam czytam mnostwo opinii i byly na tak (ale na radio nikt nie zwrocil uwagi). zapowiedzialam, ze juz nigdy wiecej samsunga, ale maz sie smieje, ze juz niedlugo tylko samsungi beda. przy 5 stopniach na plusie juz sie zawiesza. gdyby slynna nokia 3310, ktora byla niezniszczalna, miala radio bylabym jej wierna icon_smile.gif
anus a mozesz sprawdzic to radio, u mnie na pewno nie jest to kwestia sluchawek, bo mam 4 rozne pary i w zadnych radio nie odbiera jak powinno.

lena ja jakiś m-c temu musiałam wybrać miedzy galaxy mini a LG 5. Wybrałam LG i jestem bardzo zadowolona. Moja kolezanka zakupiła właśnie galaxy mini i dla niej to porażka. Wyświetlacz tak jak piszesz- nic nie widac i radio beznadziejne wiec to chyba nie tylkjo twój taki jest.
malinowa i Malina
A ja myslałam, że oslepłam już do końca! Też mam mini, wszystko dla mnie jest ok ale dopatrzenie się na wyświetlaczu czegokoliwek na zewnątrz to masakra!
lena77
malinowa, a radio? 03.gif
kurcze, wyglada na to, ze bede sie musiala pomeczyc przez dluzszy czas jeszcze
Kitka*
Dobrze wiedzieć, bo kończy mi się umowa i też o galaxy mini myślałam.
lena77
aha i co jeszcze ciekawego...nie potrafie znalezc opcji dzwonienia do niezapisanego numeru w kontaktach. w innych telefonach wystukiwalam nr na klawiaturze naciskalam zielona sluchawke i mnie laczylo a w tym galaxy musze wpisac numer do kontaktow i dopiero moge zadzwonic. chyba, ze jest taka szybsza opcja a ja nie potrafie znalezc?
skanna
CYTAT(lena77 @ Thu, 04 Oct 2012 - 13:48) *
aha i co jeszcze ciekawego...nie potrafie znalezc opcji dzwonienia do niezapisanego numeru w kontaktach. w innych telefonach wystukiwalam nr na klawiaturze naciskalam zielona sluchawke i mnie laczylo a w tym galaxy musze wpisac numer do kontaktow i dopiero moge zadzwonic. chyba, ze jest taka szybsza opcja a ja nie potrafie znalezc?



A na klawiaturze się nie da wpisać? W Galaxy Ace i Galaxy S Plus się da, a Mini ma przecież bardzo podobny interfejs.


Kitka, ja już kiedyś pisałam, że jeśli się bawić smartfonami Samsunga to od Ace wzwyż - żadne tam Mini czy Young, bo to atrapy smartfona i jednocześnie już nie normalne telefony. Ale wszystkie od Ace w górę są naprawdę świetne.
lena77
ja w menu nie mam czegos takiego jak klawiatura. jesli jest taka opcja to jest mocno ukryta; w innych telefonach bylo to zupelnie intuicyjne, nie musialam sie nad tym zastanawiac.
skanna
A nie masz na dole ekranu takiej zielonej słuchawki z napisem "telefon"? I po jej wciśnięciu nie masz na samej górze opcji "Klawiatura"?

lena77
CYTAT(skanna @ Thu, 04 Oct 2012 - 15:17) *
Kitka, ja już kiedyś pisałam, że jeśli się bawić smartfonami Samsunga to od Ace wzwyż - żadne tam Mini czy Young, bo to atrapy smartfona i jednocześnie już nie normalne telefony. Ale wszystkie od Ace w górę są naprawdę świetne.


szkoda, ze nie wiedzialam wczesniej...icon_smile.gif

mam zielona sluchawke ale jak wchodze to mam raporty, kontakty, ulubione i grupy. no i musze wejsc wtedy w kontakty
skanna
Zauważyłaś moją wypowiedź ponad Twoją ostatnią? Bo funkcji pokazywania dopisanych postów nadal nie ma, a może na coś Ci się przydadzą moje wskazówki.
lena77
skanna , mam zielona sluchawke ale po jej kliknieciu nie mam opcji klawiatura tylko od razu kontakty
skanna
A na samej górze nie masz takiej belki z czterema ikonkami ? Kontakty, ulubione, Spis połączeń, Klawiatura?
lena77
na belce jest: raporty, kontakty, ulubione i grupu icon_smile.gif
Pilawianka
lena, mój tata ma ten telefon i jak kiedyś z niego dzwoniłam to dało się dzwonić do nie zapisanego numeru ( jeśli dobrze pamiętam), mogę to sprawdzić ale nie teraz. Wydaje mi się, że tam właśnie w kontakty jakoś się wchodziło i można było wybrać kontakt lub wpisać nr z klawiatury i zadzwonić.
edit: tata właśnie wszedł do domu więc sprawdziłam icon_smile.gif Wciskasz zieloną słuchawkę, pojawiają ci się kontakty - na samej górze masz ikonki wybierasz klawiaturę, wybierasz nr i po lewej wciskasz zieloną słuchawkę - dzwonisz icon_smile.gif Nic nie trzeba zapisywać.
Kitka*
CYTAT(skanna @ Thu, 04 Oct 2012 - 15:17) *
Kitka, ja już kiedyś pisałam, że jeśli się bawić smartfonami Samsunga to od Ace wzwyż - żadne tam Mini czy Young, bo to atrapy smartfona i jednocześnie już nie normalne telefony. Ale wszystkie od Ace w górę są naprawdę świetne.

Skanna, nie wiem czy będę mogła skorzystać z Twojej rady (ale dziekuję), bo na smartfony spoglądam na razie z taką małą niesmiałością icon_wink.gif , chyba nie ten pułap cenowy, może za 2 lata przy kolejnym przedłużeniu umowy. Jedynie ten mini był w przystepnej cenie przy niskich abonamentach, ale dam sobie z nim spokój. Na razie starczy mi "normalny" telefon jakiś
lena77
hehe, no zesz orzeszki, wchodze w kontakty i albo mi wyszukuje z tych co mam albo mam dodac do kontaktow. nigdzie nie ma klawiatury. i nawet jak sobie wpisalam jakis obcy numer w wyszukiwarce to wyswietla mi sie brak kontaktuow i nie ma sluchawki, by moc zadzwonic. jessu czy ja uposledzona jestem? 23.gif
Pilawianka
Lena wciskasz zieloną słuchawkę, która jest na pulpicie? Tam nad listą kontaktów są ikonki i 1 po lewej to klawiatura. No przecież nie możliwe, że u ciebie nie ma.
skanna
CYTAT(lena77 @ Thu, 04 Oct 2012 - 15:16) *
hehe, no zesz orzeszki, wchodze w kontakty i albo mi wyszukuje z tych co mam albo mam dodac do kontaktow. nigdzie nie ma klawiatury. i nawet jak sobie wpisalam jakis obcy numer w wyszukiwarce to wyswietla mi sie brak kontaktuow i nie ma sluchawki, by moc zadzwonic. jessu czy ja uposledzona jestem? 23.gif


Wujek google mówi, że ten pasek gdzie masz grupy, ulubione itd. przesuwa się w lewo i w prawo icon_smile.gif. Spróbuj, może zadziała?
lena77
jezu dziewczyny, ale wstyd. te belke trzeba przesunac w prawo i ukazuje sie klawiatura. ja nie przesuwalam a jako pierwsza ikonke , ktora mi sie ukazywala mialam raporty,
przepraszam za zamieszanie i dziekuje bardzo icon_smile.gif

ale i tak galaxy mini nie lubie
malinowa i Malina
CYTAT(lena77 @ Thu, 04 Oct 2012 - 12:45) *
malinowa, a radio? 03.gif
kurcze, wyglada na to, ze bede sie musiala pomeczyc przez dluzszy czas jeszcze

z radia nie korzystam. Tylko rozmowy, sms'y i internet
malinowa i Malina
CYTAT(lena77 @ Thu, 04 Oct 2012 - 16:44) *
jezu dziewczyny, ale wstyd. te belke trzeba przesunac w prawo i ukazuje sie klawiatura. ja nie przesuwalam a jako pierwsza ikonke , ktora mi sie ukazywala mialam raporty,
przepraszam za zamieszanie i dziekuje bardzo icon_smile.gif

ale i tak galaxy mini nie lubie

hehe, u mnie też trochę trwało zanim do tego doszłam icon_smile.gif
Arwena.
Lena - po prostu opcja klawiatura jest na lewo od "raporty". Musisz przesunąć palcem górny pasek bardziej w prawo icon_wink.gif.

Edit:. Widzę, że już doszłaś icon_wink.gif do tego.

lena77
CYTAT(Arwena. @ Thu, 04 Oct 2012 - 19:27) *
Edit:. Widzę, że już doszłaś icon_wink.gif do tego.



z wielkim trudem i to z pomoca. a juz myslalam, ze producent zapomnial o tej opcji. 06.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.