To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Biały dunajec,czy ktos tam był?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Doruśka
Chcę pojechac na długi łykend w maju,czy tam mozna zjesć coś dobrego i bez ztrachu ale zarozsadna cenę?
tyngi
Może już po czasie, ale dla zachęty dla innych wybierających się do Białego Dunajca.
Ja z żoną od kilku lat jak jeździmy w tatry do zawsze nocujemy w Białym Dunajcu. Ceny niskie okolice piękne. Kilka mostków linowych przez rzeczkę Biały Dunajec. W miejscowości jest Karczma , Pizzeria (ceny dobre i smacznie) powstał jeszcze jeden lokal nie byłem więc się nie wypowiem. Jeśli chodzi o noclegi to my dostaliśmy namiar na POKOJE GOŚCINNE U ADRIANA (https://www.ezakopiec.pl/bialydunajec/uadriana.php), dobre ceny (25zł od osoby bez wyżywienia i za dzieci do 5 lat się nie płaci), czysto ładnie i spokojnie blisko do sklepu kolejki czy busików. Nawet w razie kłopotów apteka czy ośrodek zdrowia bardzo blisko. Polecam
sdw
No, po czasie, po czasie... Osiem i pól roku to jakby sporawo. A reklama jest fe bez względu na czas.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.