To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Spadające małpki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

semi
Szukam pomysłu na prezent urodzinowy dla Tosi. Mile widziana byłaby jakas gra. Czy spadające małpki będą na miarę mozliwości czterolatki?
Basia:)
Spokojnie da sobie radę.Mój namiętnie gra w małpki z dziećmi znajomych - 3 i 4 lata.Gra ma niezwykłe powodzenie na każdym spotkaniu dzieciaków.
Mariena
Spokojnie - mój niespełna 3-latek od ponad pół roku kocha tę grę niezmiennie - trochę trzeba mu pomagać w zakresie kolorów, ale nieważne - uwielbia ją i już. Więc w wieku 4 lat to dziecko powinno nie mieć z grą najmniejszych problemów.
A_KA
Adam też lubi w to grać. Co prawda bardziej się chyba cieszy jak mu małpki pospadają, ale co tam 08.gif . Nawet z kolorami sobie radzi dobrze. A największa zabawa jest przy wkładaniu tych patyczków. Potrafi z uporem maniaka siedzieć i wkładać je samodzielnie, aż do ostatniego...
bb
Powinna sobie poradzic cho pewnie zanim zaczai, ze im wiecej malpek tym gorzej to.... moga ja dopasc kolejne urodziny 06.gif . Wyjatkowo porzadnie wykonana gra i malpki.
Joanna 81
Moja córka ponad rok temu doskonale sobie radziła, więc myślę, że spokojnie się sprawdzi icon_wink.gif
semi
fajnie, dzięki, zamowie w takim razie. a macie oryginalne gry, czy te tańsze?
bb
U nas sa tylko oryginalne wiec w taka zainwestowalismy. A sa inne???
semi
a sa, ale cena budzi moją głęboka nieufnośc-ok. 10 złicon_wink.gif. Zamówiona oryginalna. Teraz szukam namiotu z ksieżniczkami:))
Basia:)
Nasze małpki Kuba dostał w prezencie więc nie wiem ile kosztowały ale teraz w Tesco podobno są w promocji.Nie wiem czy tylko u mnie czy ogólnie.
katarakta
Malpki tez przerabialismy.
Obecnie leza i sie kurza. Przyjdzie czas i drugi maluch baedzie mial do zabawy.
czterolatek a nawet i mlodszy bez problemu sobie poradzi.
Edziia
CYTAT(*zacma* @ Mon, 08 Oct 2012 - 16:10) *
Malpki tez przerabialismy.
Obecnie leza i sie kurza. Przyjdzie czas i drugi maluch baedzie mial do zabawy.
czterolatek a nawet i mlodszy bez problemu sobie poradzi.



U nas jest podobnie. No i jak przychodzą do nas inne dzieci to wtedy Małpki są odkurzane i wracają na chwilę do łaski icon_smile.gif
Magawit
Ta gra to jakiś fenomen! Nasza logopedka stosowała ją jako wabik-po doskonale wykonanych ćwiczeniach Ola dostępowała zaszczytu zagrania z panią. Widok szczęścia w oczach dziecka-bezcenne
Inkusia
Mamy podróbkę, jak za taką cenę jest super zabawa icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.