To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Problemy z wypróżnianiem się

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

paula22
Od kąt Kacper przestał nosić pampersa załatwia się co 2 -3 dni . Czy to normalne????Nie boli go brzuszek ,na co dzień jest wesoły nie marudzi. Załatwianie to teraz jak rytuał co 2 qlbo 3 dzień siada i oczywiście wygania mnie z łazienki .Dodam że jak wcześniej nosił pampka to tez nie załatwiał się codziennie.
aga_dabkowa
Mój syn miał tak samo i to jeszcze za czasów pieluch. Nam pediatra powiedziała, że jeśli nie boli go brzuszek, nie ma zaparć i bez problemów robi kupki to nie trezba się martwić na zapas icon_smile.gif
Joanna 81
Myślę, że nie ma powodów do obaw, tym bardziej, że jak sama piszesz wcześniej też nie wypróżniał się codziennie, jest pogodny, nie boli go brzuch.
paula22
Zaprać nie ma a jak się zdarzy to sporadycznie. Ma jeszcze dziwny nawyk cięzko mu się załatwić w innym miejscu niz w domu lub u babci ale może taki jego urok icon_biggrin.gif
Agnelka25
Są dzieciaki które tak mają icon_wink.gif Moja Julka przez 6-7 godzin przebywania w przedszkolu nie załatwia się dopiero po przyjściu do domu, i najczęściej do domu to lecimy już biegiem icon_wink.gif
paula22
CYTAT(Agnelka25 @ Mon, 08 Oct 2012 - 13:16) *
Są dzieciaki które tak mają icon_wink.gif Moja Julka przez 6-7 godzin przebywania w przedszkolu nie załatwia się dopiero po przyjściu do domu, i najczęściej do domu to lecimy już biegiem icon_wink.gif


No moja kuzynka mówiła mi że jej córcia tak samo. W przedszkolu się nie załatwi tylko w domu .

Zapytam lekarki jak będę ale on nie wstrzymuję więc chyba w porządku jest . Na razie trzymam się daleko od przychodzi bo mały dochodzi do siebie po chorobie a u nas teraz oblężenie przychodni .
paula22
Nie wiem co się stało ale od ostatniego postu Kacper zaczął się załatwiać nawet po 2 razy dziennie:)Co prawda ma dziwne sposoby bierze ze sobą sterte aut lub wszystkie książki:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.