To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Krzesło Tripp Trapp

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kalarepa78
bo drogie jest jak czort, ale może warte swojej ceny? A może znacie fajny (i tańszy) zamiennik?
Agnes-3
Na Triptrapach wychowala sie moja dwojka dzieci.(Claudia dalej uzytkuje a ma 9 lat bo ono rosnie razem z dzieckiem).Jest to najpopularniejsze krzeselko w Skandynawii.Ma najwieksze uznanie za bezpieczenstwo.Naprawde nie wiem co musialoby sie stac zeby sie przewrocilo.Nie ma szans.Szczerze polecam.
kalarepa78
Agnes, bardzo sie ucieszyłam, że tu piszesz! O bezpieczeństwo się skurat nie obawiałam, tylko zastanawiałam się, jak długo posłuży. Miałam taki pomysł, zeby tego Tripp Trappa postawić przy zwykłym "dorosłym" biurku - zadziała?
Agnes-3
No pewnie ze tak.Claudia wlasnie siedzi przy doroslym biurku na nim co mi tez sie czesto zdarza 29.gif
Nasz Trip kupilismy uzywany i jeszcze kilkoro dzieci spokojnie sie na nim wychowa 03.gif
Mafia
Tchibo ma na stronie w ofercie tego typu krzesło w tym tygodniu - niby od niemowlęctwa do 10 lat. Może warto je oglądnąć? Cena dużo przyjaźniejsza. icon_smile.gif
wrona_j
My mamy jedno takie HERLAG Tipp Topp Comfort (Kettler) i jest super. Miki ma prawie 6 lat i nie chce go bratu odstąpić.
Dla młodszego kupiliśmy jakieś inne niby podobne i do tego wyżej się nie umywa
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.