To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Październikowe wesele

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ika
Daaawno nie byłam na weselu, nie przepadam, wokół mnie na szczęście już pożenieni albo konkubinaty icon_wink.gif a poza tym bywałam na ślubach wymiksowując się z wesel. Ale to akurat dotyczy ważnej dla mnie koleżanki, więc się wymiksowywać nie będę.
Niemniej ja nie mam pojęcia, w czym się teraz bywa na weselach. Poza tym kiecka, którą mam, jest letnia.
Najpierw mi się wydawało, że mam dużo czasu icon_wink.gif no ale już mamy październik i obudziłam się na ostatnią chwilę, został mi jakiś tydzień. Później pomyślałam, że w sumie na weselu pewnie zimno nie będzie, a ja nienawidzę, jak mi za ciepło jest, więc może zaryzykować letnią kieckę - no ale wesele jest bezpośrednio po ślubie, przebrać się nie zdążę, a jednak druga połowa października, w kościele, to chyba nie jest miejsce na letni ciuch.
Jak byście się ubrały na taką imprezę głęboką jesienią? Przy założeniu, że odpadają wszelkie krótkie sukienki? 03.gif
Dirty Diana

A do tej sukienki nie wystarczy dokupić jakąś marynarkę albo inne wdzianko? Ona taka bardzo letnia jest? To może długi płaszcz?
Ika
No bardzo letnia 03.gif To jest ta słynna kiecka, której poszukiwałam po świecie przy udziale maluszanek icon_wink.gif



edit:



Dorott
Ika a nie masz jakiejś małej czarnej i do tego jakis elegancki żakiecik + super dodatki
Dirty Diana
To może do kościoła załóż barchanki jakieś, marynarkę, a na weselu się rozdziejesz.


PS Piękna sukienka. Intryguje mnie, dlaczego nie nosisz krótkich spódnic, tudzież sukienek?
Ika
CYTAT(Dorott @ Tue, 09 Oct 2012 - 15:02) *
Ika a nie masz jakiejś małej czarnej i do tego jakis elegancki żakiecik + super dodatki

Dorott, jak napisałam wyżej - krótkie sukienki nie wchodzą w grę icon_smile.gif a "mała czarna" z założenia jest krótka. Natomiast "duża czarna" to już prędzej pewnie na pogrzeb albo Sylwestra, niż wesele... tak mi się wydaje, jakoś mi długa czarna nie licuje z weselem.
moko.
CYTAT(Kaelsa @ Tue, 09 Oct 2012 - 16:06) *
To może do kościoła załóż barchanki jakieś, marynarkę, a na weselu się rozdziejesz.

Dokładnie icon_biggrin.gif

Sukienka typowo weselna!
Ika
CYTAT(Kaelsa @ Tue, 09 Oct 2012 - 15:06) *
To może do kościoła załóż barchanki jakieś, marynarkę, a na weselu się rozdziejesz.

No dobra, ale w tym kościele letnia sukienka wystająca spod zimowego płaszcza to nie będzie żenada...? icon_confused.gif
Bo w samej marynarce to mi doopa przemarznie icon_smile.gif W tej kiecuni to ja w upały latałam na śluby i komunie icon_wink.gif
Ika
CYTAT(Kaelsa @ Tue, 09 Oct 2012 - 15:06) *
PS Piękna sukienka. Intryguje mnie, dlaczego nie nosisz krótkich spódnic, tudzież sukienek?

Bo się w nich czuję koszmarnie, nie znoszę, a jak mam się męczyć, to po co? icon_smile.gif
Dirty Diana
A kto Ci każe jesienią zimowy płaszcz ubierać? Jesienny załóż!

icon_lol.gif
moko.
CYTAT(Ika @ Tue, 09 Oct 2012 - 16:08) *
No dobra, ale w tym kościele letnia sukienka wystająca spod zimowego płaszcza to nie będzie żenada...? icon_confused.gif

Nie, bo nikt nie będzie analizował z czego ta sukienka jest (materiał, grubość itp.)

W końcu to wesele no nie? uwierz mi, ze nie Ty jedna będziesz mieć lekką sukienkę.

Dorott
a jakie buty propunujecie do takiej cieniutkiej letniej sukienki w październiku do kościoła?

czarne szpilki pełne?
pytam z ciekawości icon_smile.gif
Ika
CYTAT(Kaelsa @ Tue, 09 Oct 2012 - 15:09) *
A kto Ci każe jesienią zimowy płaszcz ubierać? Jesienny załóż!

icon_lol.gif



Nie mam icon_lol.gif


Moko, bardzo mnie pocieszyłaś icon_smile.gif Szczególnie, że dzięki temu uniknęłabym wydatków icon_wink.gif
Ika
CYTAT(Dorott @ Tue, 09 Oct 2012 - 15:16) *
a jakie buty propunujecie do takiej cieniutkiej letniej sukienki w październiku do kościoła?

czarne szpilki pełne?
pytam z ciekawości icon_smile.gif


Pod długim płaszczem może nie będzie po prostu widać... albo butów nie będzie widać, bo kiecunia jest do ziemi. Muszę do niej założyć szpilki, bo na płaskim bym ją podeptała icon_wink.gif więc buty nie są jakoś bardzo widoczne...
Na samo wesele buty mogę zmienić nawet w samochodzie - mam do niej szarosrebrne szpilki dosyć odkryte albo czarne szpilki ciut bardziej zabudowane, ale z odkrytymi palcami.
Dirty Diana
CYTAT(Ika @ Tue, 09 Oct 2012 - 16:17) *
Nie mam icon_lol.gif
Moko, bardzo mnie pocieszyłaś icon_smile.gif Szczególnie, że dzięki temu uniknęłabym wydatków icon_wink.gif

Moko, tak? A JA? Przecież to mój pomysł.
Foszek!
Ika
CYTAT(Kaelsa @ Tue, 09 Oct 2012 - 15:23) *
Moko, tak? A JA? Przecież to mój pomysł.
Foszek!

Ty oczywiście też icon_mrgreen.gif
gosiagosia
akie zestawienie jest ok
https://szafybezgafy.blogspot.com/2012/07/s...rna-kurtka.html
moko.
CYTAT(Kaelsa @ Tue, 09 Oct 2012 - 16:23) *
Moko, tak? A JA? Przecież to mój pomysł.
Foszek!

29.gif

Przezyłam kilka ślubów późno październikowych, grudniowych i w większości królowały zwiewne lekki sukienusie.
Ika
No to bosko icon_biggrin.gif Czyli mam problem z głowy icon_biggrin.gif
bb
Jakis trenczyk (jesli slub bardziej wytworny) albo skorzana kurteczka (jesli bardziej na luzie)?
A z pogoda moze byc roznie- ja na swoj slub w czerwcu o swicie kombinowalam etole i parasol 06.gif tzreba miec nadzieje na piekna zloto-jesienna ceremonie.
KAROLA3DAW
CYTAT(moko. @ Tue, 09 Oct 2012 - 17:10) *
Nie, bo nikt nie będzie analizował z czego ta sukienka jest (materiał, grubość itp.)

W końcu to wesele no nie? uwierz mi, ze nie Ty jedna będziesz mieć lekką sukienkę.


Podpisuje siÄ™ obiema rekami icon_smile.gif
Pewnie na tym weselu nie raz Ci koopara opadnie jak zobaczysz jak ludzie potrafią się ubrać icon_biggrin.gif

I podobnie jak BB liczyłabym na dużo słonka icon_smile.gif

Edit : literowka icon_wink.gif
Ika
Obyście miały rację z tym słońcem icon_wink.gif
Bo jednak kalosze do tego zestawu letniej kiecki i zimowego płaszcza, to byłaby za duża ekstrawagancja icon_lol.gif
KAROLA3DAW
Jakby byly kolorystycznie czarno-biale to mogly by sie zgubic icon_biggrin.gif
Zreszta to kwestia kosciola a tam przeciez nie tancujesz na oczach wszystkich 29.gif
Pozniej na weselicho sobie zmienisz icon_smile.gif

kciuki trzymamy za to slonko &&& icon_smile.gif
gosiagosia
CYTAT(moko. @ Tue, 09 Oct 2012 - 17:48) *
29.gif

Przezyłam kilka ślubów późno październikowych, grudniowych i w większości królowały zwiewne lekki sukienusie.



bralismy slub pod koniec pazdziernika. slonce owszem bylo, ale do 16stej tylko bylo cieplo. w kosciele bylo zimno, przed kosciolem bylo zimno, ale moja swiadkowa wystapila w sukience na ramiaczkach,szalu na ramionach i dala rade. wiekszosc kobiet pamietam w "lekkich" sukienkach i czyms "skorzanym" na gorze typu kurtka, marynarka
e_Ena
Dwóch moich braci żeniło się kilka lat temu jesienią (jeden we wrześniu, drugi w październiku). Nie pamiętam jakiego typu kiecki królowały icon_confused.gif Chyba pójdę zdjęcia pooglądać icon_wink.gif
Ale do sukienki pod płaszcz zabrałabym jakiś żakiet, narzutkę albo co. Zanim zabawa się rozkręci w sali też możesz zmarznąć, a za stołem w płaszczu to już raczej ciężko icon_wink.gif
Blaszka12345
Ika pewnie płaszczyk jesienny buciki szpileczki do kościoła zakryte a na wesele odkryte i weź siobie jakiś szal bo zdejmiesz płaszczyk a może będziesz chciała na chwile wyjść przewietrzyć się to możesz trochę zmarznąć a sukienka super . miłej zabawy 06.gif
Tuni
CYTAT(Ika @ Tue, 09 Oct 2012 - 15:54) *
No to bosko icon_biggrin.gif Czyli mam problem z głowy icon_biggrin.gif

Z głowy, nie z głowy... ale wiesz, że zdjęcia musisz po weselu wstawić? 29.gif

P.S.
Sukienka sliczna
Zelda
Ja jade na wesele w niedziele i tez ubieram "letnią sukienka, żółta z "mojego" watku;) na to chyba jesienny płaszcz a buty to nie mam pojęcia, na bank przebiore później, bo te docelowe własnie są bez przodu;)
Dirty Diana
CYTAT(Ika @ Tue, 09 Oct 2012 - 16:54) *
No to bosko icon_biggrin.gif Czyli mam problem z głowy icon_biggrin.gif

No nie wiem, a płaszcz JESIENNY?
Ika
CYTAT(Kaelsa @ Tue, 09 Oct 2012 - 22:04) *
No nie wiem, a płaszcz JESIENNY?


Spadaj 03.gif Kto powiedział, ze we flauszowym płaszczu nie można chodzić jesienią, no, kto?? icon_mrgreen.gif
Agnieszka AZJ
Można icon_smile.gif
Dirty Diana
CYTAT(Ika @ Tue, 09 Oct 2012 - 23:11) *
Spadaj 03.gif Kto powiedział, ze we flauszowym płaszczu nie można chodzić jesienią, no, kto?? icon_mrgreen.gif

Ty powiedziałaś, że nie będzie pasował do letniej sukienki. Syropek na pamięć?
diabel.gif
Ika
Ale mnie przekonałyście że to październikowa ślubna norma 08.gif
biedronka83
Miałam ten sam problem tylko jak już wymodziłam i poszerzyłam w du*ci sukienkę to musiałam z dziećmi w domu zostać bo miały gorączkę (w ten weekend). 29.gif Sukienka Ika ok ja tylko miałabym problem z butami do niej. Mi do niej pasują buty na paskach tzn takie letnie a w październiku to już nie bardzo pasuje, ewentualnie tył pełny ale palce odkryte. Dziewczyny mają rację. Ja założyłabym żakiet na nią i płaszcz, w kościele nie zmarzniesz a potem ściągniesz płaszcz a przy tańcach to i żakiet poleci icon_wink.gif
m4rusia
CYTAT(moko. @ Tue, 09 Oct 2012 - 16:48) *
29.gif

Przezyłam kilka ślubów późno październikowych, grudniowych i w większości królowały zwiewne lekki sukienusie.


To jeszcze nic icon_smile.gif Ja na swój ślub, w lutym (mróz trzaskający) załozyłam leciutką, króciutką sukienkę na ramiączkach icon_lol.gif

Ika w paźdzerniku wszystko uchodzi. Nawet letnia kiecka icon_smile.gif A ta Twoja jest w sam raz
majjax99@o2.pl
warto wybrać dobrze prezentujące się samochody do ślubu . Moja siostra miała swietne bmw , które było już ładie ubrane i oczywiście kierowca do ich dyspozycji.Zrobiło bardzo dobre wrażenie na gościach.
agusiak123
A ja Was zaskoczę (mam przynajmniej taką nadzieję) - poszłam ostatnio na wesele we własnoręcznie ozdobionej kreacji icon_smile.gif troszkę działam z rękodziełem i wg, i stwierdziłam że postawię na cekiny. Zamówiłam trochę sztuk na https://www.dekorynka.pl/pl/c/Cekiny/992 i zabrałam się do pracy icon_smile.gif moja zwykła, pudrowo-różowa sukienka w moment dostała drugie życie icon_smile.gif chyba się podobało, a co więcej miałam coś oryginalnego icon_smile.gif mogłam być spokojna, że nikt nie zjawi się w tym co ja icon_biggrin.gif A Wy działacie coś na własną rękę w kwestii ubioru? Jakieś metamorfozy, zdobienia kreacji, manualne prace? icon_smile.gif czy raczej krawcowa, albo gotowy strój?
Mannama
ja bym jednak stawiała na dość fajne midi albo na kostium /marynarka i dopasowane spodnie... nie zawsze trzeba iść w sukience icon_razz.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.