To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

na narty w okolice Zakopanego

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

green
Liczę na Was, że doradzicie.

Wybieramy się w styczniu na narty w okolice Zakopca, tzn. ja z synem się wybieram, mąż z młodszym synem póki co na nartach nie jeżdżą. Oni będą zwiedzać okolice, podziwiać widoki i jeździć na sankach 04.gif No może jednak młodszego wsadzimy na narty, ale to pewnie będzie godzinka dziennie. Potem trzeba czas dziecku zorganizować jakoś.
Dlatego właśnie padło na okolice Zakopanego, bo w inne rejony mąż nie chce jechać, bo mówi, że się zanudzi a tu będzie chociaż widoki podziwiał. Nie musi to być samo Zakopane, może być Małe Ciche, Bukowina itp. Białka już jest troszkę wg małżona za daleko od Zakopanego.

Wymagania jego: pyyyyszne jedzenie, duuuużo jedzenia (szwedzki stół najlepiej, to takie zboczenie po wakacyjnych wyjazdach), pokój zabaw dla dzieci, widok z okna na góry, duży parking, aby o miejsce postojowe nie trzeba było się bić 29.gif

Wymagania moje: bardzo blisko stoków, najlepiej kilku o różnym poziomie trudności.

Macie jakieś sprawdzone miejscówki? W internecie sporo tego, ale wolę jednak mieć coś z polecenia, coś sprawdzonego.

moko.
CYTAT(green @ Wed, 10 Oct 2012 - 14:02) *
Liczę na Was, że doradzicie.

Wybieramy się w styczniu na narty w okolice Zakopca, tzn. ja z synem się wybieram, mąż z młodszym synem póki co na nartach nie jeżdżą. Oni będą zwiedzać okolice, podziwiać widoki i jeździć na sankach 04.gif No może jednak młodszego wsadzimy na narty, ale to pewnie będzie godzinka dziennie. Potem trzeba czas dziecku zorganizować jakoś.
Dlatego właśnie padło na okolice Zakopanego, bo w inne rejony mąż nie chce jechać, bo mówi, że się zanudzi a tu będzie chociaż widoki podziwiał. Nie musi to być samo Zakopane, może być Małe Ciche, Bukowina itp. Białka już jest troszkę wg małżona za daleko od Zakopanego.

Wymagania jego: pyyyyszne jedzenie, duuuużo jedzenia (szwedzki stół najlepiej, to takie zboczenie po wakacyjnych wyjazdach), pokój zabaw dla dzieci, widok z okna na góry, duży parking, aby o miejsce postojowe nie trzeba było się bić 29.gif

Wymagania moje: bardzo blisko stoków, najlepiej kilku o różnym poziomie trudności.

Macie jakieś sprawdzone miejscówki? W internecie sporo tego, ale wolę jednak mieć coś z polecenia, coś sprawdzonego.

Białka Tatrzańska i Bania icon_biggrin.gif ale drogo, ale za to cudownie! Poza tym blisko na Słowacje.
green
Chodzi mi po głowie właśnie hotel Bania. Tylko cena taka jak w Alpach icon_eek.gif Rok temu byliśmy w Czarnej Górze i też tanio nie było, choć dużo mniej atrakcji.
ruda_kasia
ja w tamtym roku znalazłam bardzo przywoity pensjonat gdzieś w okolicach chyba Witowa czy Chochołowa blisko stroków w Oravicach i Vitanowej (sama szukam, ale nie mogę znaleźć, bo dziadkowie jeżdzą ostatnio z dziećmi do Zawoi, a tam albo Mosorny Groń, gdzie dziadek boi się z zuzą jeżdzić (choć ona zalicza i alpejskie czarne czasem) albo jakieś wyrwiłapki. I tamto miejsce wydawało mi się fajne, bo blisko na stoki słowackie i do Aquaparku w Oravicach. No bo w samym Zakopanem to chyba tylko Kasprowy jest sensowny, choć nie ukrywam, że nie jeździłam.
Agnes84
Bukowina Tatrzańska i hotel Bukovina?
Helena
zerknij na dzieciochatki.pl tam są różne hotele, pensjonaty przyjazne dzieciom albo na dzieckowhotelu.pl
green
CYTAT(Agnes84 @ Wed, 10 Oct 2012 - 22:41) *
Bukowina Tatrzańska i hotel Bukovina?


Brak dostępności w wybranym terminie :/
Helena
A w Wiśle albo Szczyrku nie może być np. Stok albo Klimczok
green
mąż się uparł na okolice Zakopca - dla tych widoków icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.