To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Prezent

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

maribela
Dziewczyny pomóżcie!
ZostaÅ‚am poproszona o zostanie matkÄ… chrzestnÄ…. Niebawem chrzest wiÄ™c oprócz ubranka muszÄ™ zdecydować siÄ™ na jakiÅ› prezent. Z kasÄ… troszkÄ™ nieciekawie wiÄ™c nie może to być nic kosztownego jednak przydatnego. ZastanawiaÅ‚am siÄ™ leżaczkiem, dokÅ‚adnie takim. Model wybraÅ‚am ze wzglÄ™du na rozmiar, który po zÅ‚ożeniu jest najmniejszy w swojej klasie a zależy mi na tym, bo mÅ‚odzi majÄ… malutkÄ… kawalerkÄ™ wiÄ™c i miejsca na wszystko brakuje no i cenÄ™ – tutaj akurat jest promocja i po obniżce to koszt 109 zÅ‚. Czy myÅ›licie, że to dobry prezent, czy jako chrzestna powinnam kupić coÅ› droższego?
pcola
maribela,

kupisz taki prezent, na jaki Cię aktualnie stać icon_smile.gif Rolą rodzica chrzestnego nie jest obdarowywanie chrześniaka drogimi prezentami.
Zwróć tylko uwagę jakie opinie ma ta firma jeśli chodzi o jakość i bezpieczeństwo. W tej kwestii niestety nie pomogę, bo nigdy nie
miałam do czynienia z leżaczkiem dla niemowlęcia.
milutka
Fajny ten leżaczek, tyko bokiem na zdjęciu wydaje się strasznie pionowy być.
grubassek:)
uważam, że każdy kupuje to co na co go stać- nie bedziesz chyba brała kredytu?icon_smile.gif
poza tym leżaczek całkiem fajna sprawa- znam fajna hurtownie w której można kupić fajny leżaczek i w atrakcyjnej cenie:)
wiem, bo sama kupowałąm dla moich dzieci:)
KAROLA3DAW
Po pierwsze Gratulacje icon_smile.gif
Po drugie lezaczek fajniutki icon_smile.gif
Po trzecie jestem tego samego zdania co Dziewczyny ze Chrzestni nie sa od kupowania prezentow ( a jesli juz to w granicach mozliwosci i rozsadku) aczkolwiek tak to na poczatku wyglada icon_smile.gif
Ja wszystkim swoim Chrzesniakom kupilam zlote łańcuszki z przywieszkami (chciałam zeby to byla pamiatka na dluzej) icon_smile.gif
wrona_j
Dwie moje chrześnice dostały złote łańcuszki z krzyżykiem i srebrne obrazki anioła stróża lub świętej rodziny.


edit. lit.
Inkusia
CYTAT(milutka @ Tue, 16 Oct 2012 - 00:06) *
Fajny ten leżaczek, tyko bokiem na zdjęciu wydaje się strasznie pionowy być.


Pod obciążeniem dziecka ona się pochyli, przynajmniej w naszym tak było icon_smile.gif
maribela
CYTAT(Inkusia @ Tue, 16 Oct 2012 - 17:09) *
Pod obciążeniem dziecka ona się pochyli, przynajmniej w naszym tak było icon_smile.gif


Ufff, bo już zaczęłam się martwić icon_smile.gif
Dziękuję wam dziewczynki za pomoc! W takim razie zamawiam icon_smile.gif

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.