To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Stary film - Król Maciuś I

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Silije
Czy ktoś posiada i może pożyczyć (albo wie gdzie można szybko dostać) prastary (z 1957 roku!) film "Król Maciuś I? Potrzebny mi z okazji roku Korczaka w naszej szkole.
Agnieszka AZJ
Jest w Merlinie, ale termin wysyłki = 7 dni 21.gif Za to cena przystępna icon_wink.gif
Filmy z tej serii bywają w supermarketach i tym podobnym miejscach - może gdzieś znajdziesz ?

Ten film jest tak drętwy, że ja bym go dzieciom nie puszczała, bo się do Korczaka zniechęcą na amen 37.gif


BTW - wysyłałam Ci kiedyś "Historię żółtej ciżemki". Mojej Julce włączyło sie poczucie własności icon_rolleyes.gif Czy byłabyś w stanie odesłać mi ją ? Pamiętasz to w ogóle ?
Silije
Agnieszko ja faktycznie mam twoją żółtą ciżemkę, ja nawet nie pamiętałam, że ona jest pożyczona icon_redface.gif Proszę daj adres na pw to odeślę.
Twierdzisz że film jest drętwy i nie ma co puszczać w świetlicy? To może zrezygnuję z poszukiwań.
Agnieszka AZJ
Dla mnie, jako dziecka był niestrawny, a było to ze 40 lat temu 37.gif Teraz po tych wszytskich "Narniach" i "Avatarach" raczej jeszcze bardziej.

Chłopiec grający Maciusia był strasznie drewniany, reszta aktorów grała w niedzisiejszej manierze. W dodatku ja go zapamietałam jako czarno-biały, choć zdjęcia na okładce robi wrażenie kolorowego.


Z innej beczki - znasz książkę Iwony Chmielewskiej "Pamiętnik Blumki" ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.