To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dla mojej babci

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

A_KA
Moja ukochana babcia od tygodnia leży w szpitalu. Posłuszeństwa odmawia po kolei wszystko icon_sad.gif. Pogotowie zabrało ją po wizycie internisty, któremu nie podobała się praca serca. W szpitalu dodatkowo stwierdzono zapalenie płuc (zupełnie bezobjawowe!) i problemy z tarczycą. Do tego babcia jest jeszcze cukrzykiem na insulinie. Cukier też jej wariuje ostatnio.
Babcia miała mieć w poniedziałek bronchoskopię, ale nie dotrwała icon_sad.gif. W niedzielę w nocy miała atak (silna arytmia, która zakończyła się duszeniem się babci, zatrzymaniem akcji serca i reanimacją icon_sad.gif ). Szczęście w nieszczęściu, że była akurat w szpitalu, bo nie wiem jak by się to zakończyło, gdyby to ją spotkało w domu... Na tą chwilę sytuacja została opanowana jako tako. Na obecną chwilę babcia ma zakaz wstawania z łóżka. Bardzo to przeżywa, jest świadoma, nie chce być ciężarem dla nikogo. Bronchoskopia odłożona w czasie na nie wiadomo kiedy. W tej chwili szpital czeka na miejsce i niezbędny sprzęt (w innym szpitalu), gdzie babcia będzie miała koronografię (4-rtą! w swoim życiu).

Nie jest dobrze. Ja wiem.

Bywam u niej jak często mogę. Moja mama jeszcze częściej. Podtrzymujemy ją na duchu, pomagamy jak się da... Ale dużo zrobić nie możemy...

Potrzymajcie proszę w wolnej chwili kciuki, prześlijcie w jej kierunku dobre myśli i modlitwy. Żeby nie cierpiała. Żeby mogła jeszcze trochę godnie pożyć...

Strasznie siÄ™ o niÄ… bojÄ™ icon_sad.gif
dasza
Masz jak banku moje kciuki i modlitwy.
pcola
Kciuki mocno zaciskam, kochana &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& !

Wiem, co czujesz icon_sad.gif przytul.gif
malgosia1968
&&&&&&&& zaciskam z całych sił
przesyłam dobre myśli i wspomnę babcię w modlitwie
A_KA przytul.gif
As-ia
AKA wspieram myślami i współczuję Wam gorąco przytul.gif
za TwojÄ… babciÄ™ &&&&&
harkon
Za TwojÄ… BabciÄ™ &&&&&&&&&!!!
owiwia7
Wiem co czujesz, bo całkiem niedawno bardzo bałam się o moją babcie.. dlatego bardzo mocno trzymam kciuki..&&&&&&&&&&&&&&&&&
Pilawianka
Trzymam mocno.
Filip_inka
Zycze twojej babci jak najszybszego powrotu do zdrowia
A_KA
DZIĘKUJĘ za wszystkie kciuki.

Babcia bez zmian. Nadal ma zakaz wstawania z łóżka. Dostaje teraz codziennie leki uspokajające, więc się wyciszyła, nie denerwuje się, nie płacze... W środę ma mieć koronografię ze wstawieniem stentów. Będzie przewożona do innego szpitala. Na razie jeszcze przechodzi przeróżne badania przygotowujące ją do zabiegu...

Pomyślcie jeszcze troszkę o niej ciepło. Proszę.
malgosia1968
A_KA myślę ciepło o Twojej babci cały czas i trzymam &&&&&&&&&&&&&& za jej powrót do zdrowia
A_KA
Babcia właśnie jest w trakcie koronografii... Strasznie się o nią boję 32.gif
harkon
Trzymam!! &&&&&
justine1980
Ja również trzymam &&&&&&&&&&
A_KA
Dzięki dziewczyny.

Już PO. Poszło szybko, bez komplikacji. Ale jakiś czas babcia jeszcze musi być pod stałą kontrolą... Oby było dobrze.
kalarepa78
CYTAT(A_KA @ Thu, 25 Oct 2012 - 15:22) *
Oby było dobrze.



Trzymam za to kciuki!
KAROLA3DAW
Kciuki z darem modlitwy dla babuni przytul.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.