To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dobry bardzo męski fryzjer jest mi potrzebny :-)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

AnkaSkakanka
Szukam b. dobrego męskiego fryzjera. 02.gif
Musi być mężczyzną, "męskim" - wiecie o co mi chodzi icon_wink.gif
W czym rzecz? Mój ślubny od wielu już lat nosi się w długich zaniedbanych włosach.
Chciałby (ku mojemu zdumieniu i uciesze) ostrzyc kołafiurę na jakąś fajną fryzurę na krótko.
Z tym, że tak - primo włosy ma "trudne", twarde, grube i proste oraz secundo nie wie czego chce.
Cyt: "Nie chcę wyglądać jak pedzio, ani jak baba". Lata swoje ma, więc modne fryzury młodzieżowe odpadają.
Ciężko mu dogodzić, szukam czegoś, ale nic mu nie pasuje z tego co znajdę.
Musi mieć dobrego męskiego doradcę i kogoś z doświadczeniem w strzyżeniu "trudnych" włosów.
Oczywiście nie zaryzykuje pójścia do pierwszego, lepszego salonu, więc szukam czegoś z polecenia.
W Warszawce. Proszę polećcie kogoś, kasa nie gra roli, w końcu to ważna życiowa zmiana 06.gif
mamami
AnkoSkakanko podobny problem miał mój mąż gdy ścinał włosy z długich. Tzn bardzo bał się wyboru fryzury. Poradziliśmy sobie tak, że w miarę biegła w PSie koleżanka wrzucała jego twarz w rożnych gości z netu icon_smile.gif Wtedy łatwiej mu było podjąć decyzję czego chce. Fryzjera mam świetnego, choć jest kobieta, niestety na Śląsku wiec z tym nie pomogę.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.