To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dziś będzie miły dzień

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Bianka
Codziennie sobie powtarzam ,ze dzis bedzie mily dzien. Kiedy corki mnie pytaja "ale dlaczego mamo?" odpowiadam bo jest piekna pogoda i na pewno zdarzy sie cos milego icon_smile.gif


Ale dzis pomimo mojego sredniego nastroju naprawde bedzie mily dzien. Koncze prace wczesniej i jade ze swoja starsza coreczka na zakupy ,dobre jedzonko i byc moze kina. Jednym slowem zaszalejemy icon_smile.gif))Ta perspektywa bardzo mnie cieszy.

A co milego Was dzis czeka?
Sokolica
CYTAT(Bianka @ Fri, 19 Oct 2012 - 13:50) *
A co milego Was dzis czeka?

Weekend! 06.gif .
Assalia
Też sie tak afirmuje, i wiesz - pomaga. Kiedy w życiu byłam na tak zwanym zakręcie trzymało mnie na powierzchni to,że sobie powatrzalam na głos, aby mózg podównie słyszal,że jest dobrze, że dziś mie spotka coś milego. Dziś, i jutro i pojutrze. Przetrwałam. A dziś, mam gorszy dzień i zaraz sobie pójde przed lustro to powedzieć "Hej dziewczyn, dziś spotka cie coś miłego" icon_smile.gif Może zaczaruje sobie rzeczwistość, kto wie.
Bianka
CYTAT(Sokolica @ Fri, 19 Oct 2012 - 16:02) *
Weekend! 06.gif .



Tym bardziej ze ma byc piekna pogoda ok 20 stopni icon_biggrin.gif

Weekend tez napawa mnie optymizmem planuje spacer po lesie i odwiedziny to tu to tam 06.gif i dobre jedzonko przede wszystkim.
Bianka
CYTAT(Assalia @ Fri, 19 Oct 2012 - 16:10) *
Kiedy w życiu byłam na tak zwanym zakręcie trzymało mnie na powierzchni to,że sobie powatrzalam na głos, aby mózg podównie słyszal,że jest dobrze, że dziś mie spotka coś milego.


Czasem czlowiek jest w takim dole ze nawet jak sto razy powtarza sobie ze bedzie dobrze ze bedzie mily dzien a jeszcze kiedys bedzie wspaniale to nie dociera to do niego...znam to i wiem ze trzeba dac czasowi CZAS.Czas to dobry lekarz.! Najlepszy.

Ja jestem teraz na etapie godzenia sie z soba z tym co zrobilam a nie powinnam mam jeszcze troche zalu do siebie o pewne sprawy ale wiem tez ze człowiek ma jednak cos w sobie.....wie prawie juz wszystko .......ale wertuje dalej i wiedziec chce wiecej.A ta wiedza ,byc moze ze szczegołami,na pewno niezbyt korzystnie na nas wyplywa i dzieje sie zle bardzo bardzo zle....Trzeba sobie wybaczyc,przepracowac, przemyslec i isc do przodu.
Assalia
Bianka, jesteÅ› dla mnie wzorem pracy nad sobÄ….
Tak, czasem jest sie w takim dole (albo ma sie za dużo pod górke) ,że nawet jakby sie sobie samemu krzyczało w głos ,że bedzie dobrze, rozum jakby spał.Ale trzeba tak mówić,może za 102 razem usłyszy.
Sokolica
Też wyciągnę moje panny do lasu. One na rowerach, ja biegiem icon_smile.gif
Bardzo często zaczynam dzień tekstem w stylu: dziś będzie pięknie icon_smile.gif Nie tylko o pogodę mi chodzi icon_wink.gif
Ale staram się nauczyć moje dziewczynki cieszenia się z takich drobiazgów jak, np. wczoraj wieczorem pięknie rozgwieżdżone niebo lub gdy rano zaspane siedzą w samochodzie, wiezione do szkoły to zwracam im uwagę jak pierwsze rozbłyski słońca upiekszają niebo, lub szukamy ciekawych kształtów chmur, itp., itd. icon_smile.gif
Bianka
Ach coz to byl za wypad!!!

Bylo wspaniale corka mega zadowolona ja tez.

Czy dzis bedzie rownie mily dzien? Alez oczywiscie ze tak!

Cudna pogoda jest czeka nas spacer a potem szarlotka u mojej mamy icon_smile.gif

Silije
Dziś będzie niezwykły dzień. Mam do wykonania ważną i odpowiedzialną pracę wśród ludzi, czuję stres, ale wierzę, że pójdzie dobrze i skończy się satysfakcją.
oliweczkas
Wczoraj ucieszył mnie spacer w pięknym słońcu po warszawskich Powązkach.
A dziś idę zobaczyć moją małą bratanicę urodzoną wczoraj i z imieninowymi życzeniami do babci się wybieramy.
mama_do_kwadratu
CYTAT(Bianka @ Fri, 19 Oct 2012 - 15:50) *
Codziennie sobie powtarzam ,ze dzis bedzie mily dzien.

i tak właśnie trzeba sobie mówić
milutka
Dziś miły dzień, bo dzień powrotu męża z De, szkoda, że dopiero o 20, ale i tak miło mija dzień z tą myślą icon_smile.gif
bumbum
Chyba nie jestem jeszcze na etapie "będzie dziś miło" tylko "co tym razem mnie dziś czeka".
Żeby było miło muszę się do tego zmusić ale bywają niezwykłe dni,takie gdy uśmiech króluje chociaż kilka godzin
Adriannna
U nas również zapowiada się miły dzięń :0) Dziś chrzest mojej córki i zmiana pasa. To najważniejszy dzień w życiu każdego kto trenuje capoeirę. Mistrz nada jej nowe imię i tym samym przystąpi do grona osób wtajemniczonych icon_wink.gif Czuje iż nie obejdzie się bez wzruszeń z mojej strony icon_smile.gif Nowe imię Sophie już znam. Sol - słońce. Z tym kojarzy się mistrzowi moja córka icon_smile.gif To już wystarczający powód do radości icon_smile.gif
Irenka.
MOJA imprezka urodzinowa! Jupi!
owiwia7
Ja miałam cudny weekend.. wreszcie wszyscy razem.. sprzątanie działki w słoneczku.. i przede wszystkim spokój wrócił do mojego serca.. a niech się dzieje co chce.. przetrwamy i damy sobie radę tak jak za każdym razem, kiedy było ciężko i źle.. wierzę w nas...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.