To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Termometr Microlife

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Orinoko
Dziś zobaczyłam to cudo https://www.doz.pl/apteka/p58020-Termometr_...0_bezkontaktowy w aptece i w niższej cenie, bo 109 zł i po wczorajszej akcji, gdy córka nie dała zmierzyć temperatury ani rtęciowym pod pachą, ani elektronicznym w buzi, jestem gotowa go kupić.
Elektroniczne ogólnie porzuciłam, ale Emi przestała totalnie współpracować, a nie mogę się z nią za każdym razem tak chandryczyć o zmierzenie temperatury. 43.gif
Może ktoś ma jakieś doświadczenia z tym termometrem?
Ammm
Mamy taki, jest najlepszy ze wszystkich elektronicznych bezdotykowych, które przećwiczyliśmy, ale i tak czasem 3 mierzenia pod rząd dają rozstrzał temperatury do 0,5 stopnia. Ale wtedy wystarczy jeszcze parę razy powtórzyć procedurę i można jakieś wnioski wyciągnąć.
Mimo tego jestem zadowolona. Spokojnie można mierzyć temperaturę przez sen, no i trwa to dosłownie sekundy.
rysa154
miałam troche inny model, byłam zadowolona,ale gdzies po około roku się popsuł...
MamaJulki
ja mam ten sam - mierzy dobrze, ale trzeba się trzymać dokładnie instrukcji tj. mierzyć w odległości kilka cm, jak przykładam do ciała to głupoty pokazuje i nawet kilka stopni różnicy...
i jak Ammmm pisze, różnice są ok 0,5 stopnia ale ja myślę, że to raczej kwestia tego, że np dziecko się poruszy bo jak sobie mierzę to raczej w porządku icon_wink.gif
magdaszczerzyk
Nasz pierwszy termometr nonContact do tej pory znajduje się w użytku i po tym sprzęcie już wiem, żę do tradycyjnych termometrów już nie chcę wracać. Komfort i szybkość dokonania pomiarów sprawia, że szklany termometr po prostu był męczący.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.