To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Znowu żelazko - ankieta

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

zilka
Przejrzałam żelazkowe wątki i mam prośbę o wybór tego jednego, które byście poleciły, dziękuję bardzo!
agabr
mam brauna , nie narzekam icon_smile.gif.b
skanna
Zagłosowałam na inne, bo z tego, co widzę, nie bierzesz pod uwagę żelazka ze stacją parową, a to imho błąd icon_smile.gif
zilka
CYTAT(skanna @ Sun, 21 Oct 2012 - 20:55) *
Zagłosowałam na inne, bo z tego, co widzę, nie bierzesz pod uwagę żelazka ze stacją parową, a to imho błąd icon_smile.gif


Ależ biorę! Rozwiń proszę... blagam.gif
skanna
No stacją parową prasuje się łatwiej, szybciej. Niektórzy twierdzą, że w ogóle lepiej się prasuje, znaczy bardziej gładko - mnie się nie udaje, ale zwykłym żelazkiem też nie potrafiłam tak idealnie wyprasować, więc to może być kwestia braku cierpliwości. Natomiast nie ulega wątpliwości, że stacją parową uzyskuje się ten sam lub lepszy efekt znacznie mniejszym nakładem pracy i wysiłkiem icon_smile.gif

Nie doradzę Ci konkretnej marki, sama kupiłam coś z wyprzedaży na allegro icon_smile.gif, patrzyłam na wyrzut pary czy jak to się tam zwie.

Tutaj wątek o stacji parowej icon_smile.gif
mama_do_kwadratu
mam Philips Azur jakieś- działa jak ta lala
Edziia
CYTAT(mama_do_kwadratu @ Sun, 21 Oct 2012 - 23:05) *
mam Philips Azur jakieś- działa jak ta lala



Mam takie same odczucia icon_smile.gif Nigdy nie lubiłam prasować, dlatego zawsze prasuję ciuchy przed samym założeniem (jest wtedy jednorazowo do prasowania mniej 03.gif ). Od kiedy mam obecne żelazko prasowanie toleruję, nie powoduje u mnie gęsiej skórki, jak było dotychczas, a to dlatego, że prasuje się nim lekko i dokładne wyprasowanie rzeczy nie zabiera mi dużo czasu.
mama4
Inne icon_smile.gif


o takie wlasnie:


https://www.amazon.com/Rowenta-DG8430-Preci...e/dp/B0057ZG516
Abotak
mi tefal ze stacja parowa dlugie lata sluzyl zanim sie kabel nie przetarl ( ten od pary) i postanowilam odeslac na emeryture choc pewnie bylo naprawialne
Srasznie wiekowy byl wiec nawe gdybym pamietala model o juz i ak pewnie nieaktualne.

Teraz na czele listy best buys ( w niezaleznych testach technicznych, opiniach konsumentow)
tez tefal gora

ten konkretny
Tefal GV8460 Turbo - na pare ale bez stacji

mniej wiecej tak samo
Bosch
TDS4570GB Ultimate
-tez bez stacji z tego co widze

i dalej

Philips
GC8340 Easy Care
ze stacja parowa

Tefal
GV 7250 EXPRESS


Philips
Perfect Care Silence GC9540


Tefal
GV8430 Pro Express

i kolejnych 10 tak w sumie naprzemiennie tefal z Philipsem, poza jakims Hoover`em sporadycznie i Polti
Vaporella Forever Star ( wypasiona stacja parowa)



z Twojej listy jest tam ( w tej czolowce znaczy )tylko Philips Azur wiec go odhaczylam w ankiecie

Z minusow: dlugo sie nagrzewa( acz dlugo to rzecz wzgledna bo cos ok minuty) ciezkawe jest i zre wode szybko ( uzupelniac trzeba co 12 min) acz to i tak w miare przyzwoicie w porownaniu z innymi tego typu( choc z tego powdu m in wole takie ze stacja parowa)
No i dosc ciezkawe jeszcze.

Z plusow: ma skuteczny staly filtr zapobiegajacy osadzaniu sie kamienia ktory latwo sie czysci.
Dobry, staly strumien pary i prasuje sie pieknie i przyjemnie icon_wink.gif

Ale i tak w czolowce w rzeczonych testach i 4 gwiazdki lekka reka w kazdej kategorii. No i tanie w porownaniu z innymi z tej czolowki.
Ammm
Mam jakiegoś Philipsa Azur i jestem zadowolona - odpowiednio ciężkie (nie ma nic gorszego niż lekkie żelazko), gładko sunie po materiale i SAMO SIĘ WYŁĄCZA jak się go nie rusza przez jakiś czas, co w moim przypadku jest najlepszą cechą, bo notorycznie zostawiam włączone żelazko (teraz też 37.gif )

Ale jak mi się zepsuje to mocno rozważę stację parową.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.