To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

gdzie i jakÄ… kurtkÄ™ zimowÄ…

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agrafkaa
No więc mamy piękną zimową pogodę za oknem a ja nie mam kurtki.No więc gdzie mogę kupić tak dużą kurtkę w przystępnej cenie.A tak ogólnie to co się teraz nosi?Z pewnością nie wskoczę w jakąś puchową napompowaną kurtkę bo będę jak guma balonowa.Więc co mam kupić.Pomożecie???
Gosia z edziecka
CYTAT(agrafkaa @ Sat, 27 Oct 2012 - 20:54) *
No więc mamy piękną zimową pogodę za oknem a ja nie mam kurtki.No więc gdzie mogę kupić tak dużą kurtkę w przystępnej cenie.A tak ogólnie to co się teraz nosi?Z pewnością nie wskoczę w jakąś puchową napompowaną kurtkę bo będę jak guma balonowa.Więc co mam kupić.Pomożecie???

Ja odkrywam Allegro icon_smile.gif Kupuje rzeczy używane, wtedy można kupić cos lepszego jakościowo w normalnej icon_wink.gif cenie. Właśnie czekam na paczke z kurtką zimową dla mnie. Poluję icon_wink.gif jeszcze na kurtki dla dzieci. Spodnie narciarskie już im kupiłam. Dzinsy kupuję. W ogóel uwielbiam takie zakupy. Siadam z kawką, cieplutko, bez tłoku icon_wink.gif
Annie*
Ja też lubię allegrowe zakupy, bo nie nawidzę łazić po sklepach. Miałam podobny problem z kurtką, bo też noszę duży rozmiar i wolałam przymierzyć, nic w rązsądnej dla mnie cenie nie znalazłam więc kupiłam taką w quiosque kurtka. Jest puchowa, ale bardzo zgrabna, ma wcięcie w talii i wygląda się w niej szczupło. Na tej stronie najwięszky rozmiar to 44, ale jak byłam w sklepie to były do 48. Są dostepne w trzech kolorach, granatowy, czerwony i popielaty. Dzisiaj ją przetestowałam i jest cieplutka icon_smile.gif

agrafkaa proponuję byś się rozejrzała za czymś w podobnym fasonie, możesz sobie kupić puchową, byle by nie była mocno pikowana, żeby miała wcięcie w talii. Nie wiem jaką masz figurę, ale kobiety o większych rozmiarach wyglądają lepiej w kurtkach, które maksymalnie sięgają do połowy pośladków. Możesz też wybrać płaszcz, wtedy niech on będzie do kolan, również z wcięciem w talii i zapinany na jeden rząd guzików.
W ubiegłym roku kupiłam sobie w Tesco (F&F) bardzo fajną kurtkę z flauszu, bardziej elegancką za 80zł, a też jest w miarę ciepła. W ogóle lubię kupować w Tesco bo tam są fajne ciuchy w dużych rozmiarach.
agrafkaa
Myślałam nad TAKĄ
Robie zakupy na allegro.No ale kurtkę muszę przymierzyć bo nie we wszystkim mi dobrze.
Tuni
Agrafko, w temacie głównym nie popmogę ale muszę się odnieść do tytułu wątku.
"Zjadłaś " literkę "t" w kurtce i tak mi od rana wesoło, że zimowej kurki szukasz, że nie mogłam sie powstrzymać 04.gif
agak
Fajna ta kurtka Agrafkaa.
Takiej właśnie szukam w rozmiarze około 46 tylko boję się kupić bez mierzenia. Wszystko w biuście jest dla mnie ciasne.
Annie*
agrafkaa bardzo fajna kurtka, spróbuj znaleźć gdzieś w sklepie podobną, zobacz jak będzie leżała i ewentualnie kup na allegro.
rtonka
Ja wczoraj kupilam taka za 140zl bo akurat byla promocja https://cubus.com/pl/Damska/Kolekcja/Kolekc...21107/71211072/
Ta ponizsza tez byla fajna tylko ze grubsza, rozmiary sa duze https://cubus.com/pl/Damska/Kolekcja/Kolekc...20634/71206341/
Blaszka12345
jestem kobitka przy tuszy i trochę większym biuście niestety nie stać mnie na kurtki w granicach 200-300 zł wiec pojechałam na bazarek na wałbrzyską i tam u wietnamców zakupiłam płaszcz do pół łydki za 120 zł a kurtki za dupeczkę były w granicach 100-150 zł .
aniakuleczka
Åšwietna kurtka, chyba takÄ… kupiÄ™.
a swoją drogą - dobrze wiedzieć o takich sklepach. Sama jestem bez kurtki icon_sad.gif
agrafkaa
Kurtkę którą pokazałam dziś przymierzałam.Nie kupiłam bo wyglądałam strasznie.Mam duży biust i szerokie biodra.Totalna porażka.Kupiłam inna.

Tuni już poprawiłam.Dziękuję.Nie zauważyłam.
agak
Pokaż co kupiłaś.
Oglądałam dziś kurtki w Tesco ale nie miał mi kto doradzić i w końcu nic nie kupiłam.
agrafkaa
Pokaże jutro bo dopiero wróciłam.
anirka
Ja akurat jestem fanką kurtek puchowych. Swoją planuję zamówić tutaj: https://www.limango-outlet.pl/damskie-kurtki-puchowe . Mają bardzo duży wybór, aż nie wiem, na co się zdecydować! A jeśli ktoś nie lubi kurtek puchowych, to mają też dostępne inne rodzaje.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.