To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dziwna wysypka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ammm

Dostałam dziwnej wysypki - pojedyncze "pryszcze", intensywnie czerwone i od razu jakby przyschnięte (łuszcząca się skóra). Zaczęło się od ud (w tej chwili po ok. 20 sztuk na każdym), ale widzę już jedną podobną sztukę na brzuchu i dekoldzie. Nie swędzi, nie szczypie, nie czuję napięcia skóry. Nie zmieniałam ostatnio ani kosmetyków ani proszków do prania.

Co to może być?
grubassek:)
wg mnie tylko lekarz Ci pomoże....
czasem producenci proszków, płynów do płukania zmieniają jakiś składnik, który akurat u Ciebie może powodowac uczulenie.... ale najlepiej udać się do lekarza
ja przez długi czas używalam jedengo proszku, az do momentu kiedy dostałam wysypki- okazało się że jestem uczulona na jeden ze składników- który producent dodał...
Ammm
No właśnie się wybieram, bo się cholerstwo rozprzestrzenia. Stawiam na antybiotyk.
marzena_gajewska
Wobec braku jakiegokolwiek wywiadu alergicznego, proponuję wizytę u dermatologa. Objawy jakie Pani opisała występują w różnych jednostkach chorobowych i tylko rzetelne badanie lekarski rozstrzygnie co Pani dolega. Pozdrawiam,
[edit: moderacja]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.