To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Fotel obrotowy IKEA lub wiszÄ…ce siedzisko

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agnieszka_82
Szukam czegos fajnego dla naszej 2-latki.
Zainteresował nas fotel obrotowy z Ikea (fotel) lub ewentualnie siedzisko (siedzisko)
Czy ktoś posiada te rzeczy ? Domyślam sie, że te podwieszane siedzisko to jeszcze za duże dla naszej Małej. Ktoś coś doradzi ?
Póki co Martyna uzytkuje ponad 2 lata bujaczek z Fisher Prica i jesteśmy bardzo zadowleni ale myślimy nad czymś do jej pokoju.
Tuni
Siedzisko posiadam od kilku lat i polecam.
Sama lubię tam wleźć, chociaż ze strachem czy kołki wytrzymają icon_wink.gif ale dziecię się huśta, wspina jak po linie albo po prostu siedzi w środku. Fajna zabawa.
Annie*
To siedzisko wygląda na fajne,szkoda, że bladego pojęcia nie miałam o jego istnieniu, nabyłabym na pewno, a teraz to już chyba mój młody za stary jest na nie icon_smile.gifw sensie się już nie opłaca, choć widzę Tuni, że Twój maluch ma już 7 lat. A ono duże jest ??
Arwena.
Ja mam jedno i drugie - z fotela korzysta głównie trzylatka a z huśtawki trzylatka i dwunastolatek. Każde na swój sposób icon_wink.gif. Ruda jako dwulatka wykazywała średnie zainteresowanie fotelem ( większe huśtawką icon_wink.gif) , teraz bawi się w nim codziennie.
rysa154
Siedzisko mamy od 1.5roku i używane jest non stóp.polecam,bo nawet dorośli się świetnie nim bawia
jaAga*
Mamy fotel, na codzień nie korzystany, ale jak dziewczyny mają gości to ciągle się na nim kręcą.
grubassek:)
również polecam siedzisko- tylko trzeba porządnie przymocować, bo co niektórzy dorośli nie potrafią się powstrzymać przed wypróbowaniem i różnie bywa:D
Agnieszka_82
No i ciagle mam dylemat co wybrać icon_wink.gif
Siedzisko będzie podiweszone do belki (stopu?) więc raczej powinno być wytrzymałe na ekstremalne ciężary icon_wink.gif
No nic, pojedziemy do Ikei i coś wybierzemy icon_smile.gif a może kupimy jedno i drugie icon_smile.gif

ps a w tym fotelu macie jakieś poduszki ? z Ikei czy zwykłe?
ps2 do siedziska trzeba dokupić dmuchaną poduchę, tak ?
rysa154
Ją kupowalam z podusKa dmuch. w zestawie,ale teraz jej nie używamy.dla dzieci było to naprawdę super pomysł.
cath
Chyba wybralabym siedzisko. Sama w czymś takim bym sobie posiedziała icon_razz.gif
Tuni
Dziewczyny , siadacie w tym worku? Serio pytam, bo ja mam straszną chęć tak sobie w tym worze poczytać wieczorkiem ale mam obawy 37.gif .
Tzn siadłam kilka razy ale tak na sekundke dosłownie.
Agnieszka_82
Tuni na str Ikea pisze że worek jest do 100kg icon_wink.gif
Moim zdaniem warto tez zobaczyć jak jest przymocowany do sufitu a tak to powinen wytrzymać icon_wink.gif
Tuni
Agnieszko, czytałam że do 100kg i na szczęście jeszcze duzo mi do setki brakuje icon_wink.gif ale i tak mam obawy 04.gif
rysa154
Tuni nasz wytrzymał więcej kilo.
Pogoda
Moje siedzisko ma niespełna 4 lata, mój mąż waży minimum 110, Lila 15, Maja koło 11 - siedzą w trójkę razem dośc często. Nie mam pojęcia jakim sposobem tam wogóle włażą wszyscy a już kompletnie nie mam pojęcia jak niby ma im tam być wygodnie. Ale są zachwyceni, mordy się cieszą. Siedzisko ani myśli się poddać... Dodam, że wisi tuż nad podłogą, więc w razie gdyby coś, to sobie zadów za bardzo nie odbiją...
Tuni
U nas też tuż nad podłogą. Raczej boję się,, że jak się kołki z sufitu wyrwą, to tynkiem w głowę dostanę 03.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.