To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Prezent dla aktywnej sześciolatki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamami
Wiem, że to wstyd się przyznać ze się nie ma pomysłu na prezent dla własnego dziecka ale cóż, tak własnie jest. Maja nie bawi sie zabawkami, w ogóle. Co roku od Mikołaja czy też pod choinkę dostaje gry planszowe, książki, filmy na dvd i ewentualnie jakiś sprzęt sportowy. W tym roku rozważamy łyżwy, nic innego ze sprzętu nie przychodzi mi do głowy.
Maja jest bardzo sprawna fizycznie i bardzo silna, zastanawiam się czy nie iść w kierunku ścianki wspinaczkowej własnej produkcji, ewentualnie jakiejś drabinki czy czegoś takiego, ale to mi się średnio nadaje na prezent mikołajowy.
Może pomożecie i wymyślicie coś fajnego dla takiej panny. Może Wasze dzieci mają jakieś fajne sprzęty czy też zabawki ruchowe, które nie znudziły się po jednym użyciu.
agabr
mamami moze taki skoczek , nie wiem jak to sie fachowo nazywa Jedrkowi kupilam zagranica ale pewnie do dostania w Pl , taka rura z raczkami i stopkami pod nogi , rura ma sprezyne i skacze sie na tym , o zasada taka jak tu https://allegro.pl/john-skoczek-pogo-do-ska...2738455653.html , tylko to jedrka jest jakies ladniejsze i metalowe.b

ewa1982
a może zestaw małego lekarza:-)
rysa154
moja aktywna prawie 6-latka dostanie na gwiazdke kolejne rolki,
w tamtym roku była hulajnoga tez otrzymana w zimie,na urodziny i zadowolona była.
u nas ciagle w użyciu hustawka-sako z ikei, to tez byl strzał w 10.

asdfghjklzxcvbnm
Jeśli chodzi o wersję domową zajęć- moja lubi wiiii wersję z boardem (ale to dość spory wydatek). Ma też taką matę z zadaniami.

A najbardziej to lubi tańczyć- oszalała na punkcie jak to nazywa gracza- czyli zwykłej mp3- potrafi spędzić tańcząc około godziny. Mokrusieńka jest potem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.