To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gra "Zgadnij kto to".

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aronka
Może ktoś ma grę "Zgadnij kto to". Są różne wersje - od elektronicznej w okolicach 70-80 zł, są też takie zwykłe za ok. 20 zł. Są też jeszcze inne za ok. 50-60 zł. Czy one się różnią tylko bajerami typu światełka i dźwięki, czy są też inne istotne różnice? Lidka zamówiła sobie od Mikołaja i Mikołaj nie jest pewien, czy warto zainwestować tę większą kasę, czy wystarczy skromniejsza wersja...
Pomóżcie.
mamami
Elektroniczna jest o tyle fajna, że ma kilka plansz do wymieniania, nie nudzi sie tak szybko. My mamy juz kilka lat i nadal dzieciaki po nią siegaja.
mamboo
Ja polecam tą z kilkoma planszami. Nie nudzi się tak szybko i można się obyć bez pudełka.
aronka
Wielkie dzięki dziewczyny za pomoc. icon_smile.gif W takim razie Mikołaj będzie musiał się "szarpnąć" na droższą wersję. icon_wink.gif Oj, ten grudzień... icon_wink.gif
katarakta
My posiadamy taka :



Gra fajna. Dziecko uczy sie zwracac uwage na szczegoly i je wyszukiwac, eliminowac. A ile smiechu przy tym icon_biggrin.gif
aronka
Dokładnie taką właśnie kupiłam, tfu... Mikołaj zamówił. icon_lol.gif Mam nadzieję, że Lidka będzie zachwycona.
Dzięki. icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.