To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ściagacze do rękawów

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ciao
Dziecko ma kurteczke,która jest dobra ale rękawki są lekko przykrótkie.Wiecie przypadkiem gdzie mozna kupić takie sciagacze,które które można wszyc do rękawa kurtki zeby jeszcze jeden rok posłuzyła?
Honey*
poszukaj w pasmanterii
a moze w lumpku bedzie kurtka z ktorej bedziesz mogla odproc sciagacze?
tu sa takie
ania.m
Podejrzewam, że powinni mieć w pasmanteriach.
Pewnie wyszukiwarka powinna znaleźć.
ciao
Ja właśnie byłam w kilku pasmanteriach,myśląc ze tam będa na pewno ale w żadnej nigdy takich ściagaczy nie mieli.
Inanna
Ja kiedyś kupiłam zwykłe rękawiczki z dzianiny, odcięłam ściągacze i przyszyłam do rękawków kurtki od środka (żeby "wychodziły" z wnętrza rękawka). Funkcjonowało świetnie, a że te rękawiczki robią w wielu kolorach, to bez problemu dobrałam takie, żeby idealnie pasowały do kurtki.
trzkasienka
W sklepach z materiałami poszukaj. Tam powinni mieć
justine1980
CYTAT(Inanna @ Wed, 07 Nov 2012 - 22:08) *
Ja kiedyś kupiłam zwykłe rękawiczki z dzianiny, odcięłam ściągacze i przyszyłam do rękawków kurtki od środka (żeby "wychodziły" z wnętrza rękawka). Funkcjonowało świetnie, a że te rękawiczki robią w wielu kolorach, to bez problemu dobrałam takie, żeby idealnie pasowały do kurtki.


A jak odciełaś te ściągacze to się nie pruło?
ATeFKa
Za dawnych czasów, gdy byłam mała 06.gif moja mama ściągacze robiła z rajstop. Obcinała, składała podwójnie i doszywała... do spodni 37.gif
angielk
Ja zrobiłam ostatnio ze starego polara.
Materiał jest w jedną stronę elastyczny więc super się układa i kurtka jeszcze cały jesienny sezon posłużyła.
W sklepie z materiałami możesz kupić kawałek polaru, złożyć na pół i wszyć rulon.

4kasiula
angielk Ty to pomysłowy Dobromił jesteś icon_smile.gif nie wpadłabym na takie rozwiązanie.
Agnieszka AZJ
Moja Mama kiedyś zrobiła takie ściągacze na drutach - jak golf i doszyłysmy do spodni zimowych, bo jak Ania siadała w wózku, to jej podjeżdżały powyżej butów.

Pomysł z polarem - świetny icon_smile.gif
Inanna
CYTAT(justine1980 @ Thu, 08 Nov 2012 - 11:37) *
A jak odciełaś te ściągacze to się nie pruło?


Nie pruło się icon_smile.gif
mazia
Ja tez właśnie wczoraj wymyśliłam mankiet do czarnej kurtki z czarnego polaru.
ewka987
Ja sama coś tam czasami przerabiam i sobie zrobiłam takie ściągacze do kurteczki jesiennej - wygląda bardzo fajnie, nic się nie pruje. icon_smile.gif
pomidorro
koleżanka odcięła górę skarpet( ściągacze) i doszyła do kombinezonu icon_smile.gif
edit skarbet 29.gif 04.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.