To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Który z bliźniaczych wózków jest wart polecenia?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

AnkaSkakanka
Oglądałam już setki. Niektóre mi się nie podobają, są takie dziwne 29.gif
Chciałabym jeden obok drugiego, ale zmierzyliśmy windę i drzwi wejściowe icon_sad.gif Powyżej 70cm nic nie wejdzie icon_sad.gif
Będę więc skazana na pociąg. Chciałabym chyba icon_rolleyes.gif ten z fotelikami i z gondolami, ale nie wiem na który się zdecydować... który jest naprawdę dobry. To duży wydatek i eksperymentować bym nie chciała 37.gif
Możecieć polecić któryś (cena nie jest kluczowa, acz wolałabym, żeby nie kosztował 6000zł) ?
Będę Wam Kochane bardzo wdzięczna icon_biggrin.gif
Ammm
Koleżanka bardzo chwaliła sobie zoom: https://krasnolandia.pl/wozki-blizniacze/12...abc-design.html

Ja miałam jeden obok drugie Emmaljunga i też było ok, chociaż brakowało mi skrętnych kół.

A na potem polecam parasolkÄ™ Maclarena.
grubassek:)
my też mieliśmy jeden obok drugiego-i byl super- przede wszystkim wygodny w prowadzeniu....
na poczatku tez myslalam ze nigdzie sie z nim nie zmieszcze-ale okazalo się, że nie było z tym problemy-wjechaliśmy wszędzie:)
wybór w sklepach jest ogormny ale trzeba miec gruby portfel:)
powodzenia i pozdrawiam:)
aisha1111
nie znam sie na wózkach bliźniaczych, ale widziałam sporo mam z dziećmi w takim mniej więcej wózku https://www.google.co.uk/products/catalog?q...ved=0CHkQ8wIwAg
mi sie podoba, bo nie jest duży i szeroki, ale nie wiem jak z prowadzeniem go
Ammm
Aisha, wydaje mi się, ze to jest bardziej wózek dla dzieci w różnym wieku, z których jedno może już iść na piechotę i w razie potrzeby jest wkładane do wózka, albo w sytuacji, gdy noworodek rodzi się w momencie, kiedy starsze zaraz z wózka wyrośnie (czyli na górze siedzi starsze, dzidziuś na dole, a jak dzidziuś podrośnie to zmienia się na wózek pojedynczy)

Na stałe dla bliźniąt tego jakoś nie widzę - nie chciałabym być tym dolnym bliźniakiem.
agrafkaa
aisha mi się wydaje że to wózek dla dzieci rok po roku.
aisha1111
całkiem możliwe, że na rok po roku. napisałam na początku, że na bliźniaczych wózkach sie nie znam i że widziałam takie właśnie icon_wink.gif zdaje sobie sprawę, że mamy w UK często są specyficzne i być może dlatego widuję bliźniaki w takim wózku i noworodki w spacerówkach a jesienią i zimą w krótkich rękawkach.
sunna
No, mówię ci, że Inglesina Biposto icon_smile.gif Li i jedynie icon_wink.gif Ustawić obok siebie też możesz.
AnkaSkakanka
CYTAT(aisha1111 @ Fri, 09 Nov 2012 - 23:50) *
nie znam sie na wózkach bliźniaczych, ale widziałam sporo mam z dziećmi w takim mniej więcej wózku https://www.google.co.uk/products/catalog?q...ved=0CHkQ8wIwAg
mi sie podoba, bo nie jest duży i szeroki, ale nie wiem jak z prowadzeniem go


Wydaje mi się bardzo dziwny, nie praktyczny, chyba, że dziecko na dole cały czas śpi 48.gif
Przecież nic nie widzi, dostęp do niego też słabo mi się widzi....
Nasz winda mnie dobija. 70cm wejście. Długość 106cm. Po otwarciu części towarowej - zakładając, że dozorca udostępni mi klucz ma 2m. to już zwiększa szansę tych jeden za drugim, ale wydaje mi się, że lepszy jeden obok
drugiego by było. Zła jestem 21.gif że jakaś winda musi mi tak ograniczać wybór.
Znalazłam jeden, który się mieści, ale kosztuje straszne pieniądzem 37.gif
AnkaSkakanka
CYTAT(Ammm @ Sat, 10 Nov 2012 - 00:57) *
Na stałe dla bliźniąt tego jakoś nie widzę - nie chciałabym być tym dolnym bliźniakiem.


otoż to... ja też nie.
olivia
ja polecam wozki Jane , w fr bardzo duzo widze mam z podwojnymi gondolami , osobiscie mialam wozek z tej firmy( pojedynczy ) i bylam mega zadowolna
https://www.bobowozki.com.pl/product_info.p...;<osCsid>
Pogoda
Ja kupiłam ABC Design ZOOM:

https://www.bobowozki.com.pl/product_info.p...98e66ad24cc340a

Dłuuuugo wybierałam, jak trafiłam na ZOOMA od razu się w nim zakochałam i długo polowałam na używkę na Allegro... Udało mi się i byłam wóżkiem zachwycona. Najbardziej ceniłam sobie możliwość obracania każdego siedziska niezależnie. Moje dziewczyny najbardziej lubiły siedzieć oczywiście twarzami do siebie, ale korzystałam dosłownie z każdej możliwej konfiguracji. Ja miałam zestaw gondola i dwa siedziska spacerowe (drugie siedzisko dokupiłąm osobno). Wersja gondola + spacerówka wyglądała co prawda dziwnie (ludzie zawsze się oglądali za nami) ale była bardzo wygodna.

Swoją drogą, to mój wózek ciągle leży i czeka aż wreszcie zrobię mu zdjęcia i sprzedam - a sprzedam tanio. Gdyby ktoś był zainteresowany, proszę bardzo (z tym, że gonodoli już nie mam - mam tylko bazę i dwie spacerówki)
Ammm
CYTAT(Pogoda @ Mon, 19 Nov 2012 - 19:26) *
Swoją drogą, to mój wózek ciągle leży i czeka aż wreszcie zrobię mu zdjęcia i sprzedam - a sprzedam tanio. Gdyby ktoś był zainteresowany, proszę bardzo (z tym, że gonodoli już nie mam - mam tylko bazę i dwie spacerówki)


Z moim jest to samo - zapraszam jakby był ktoś chętny na Emmaljunga Twin Cerox
netty5
CYTAT(AnkaSkakanka @ Fri, 16 Nov 2012 - 14:32) *
. Zła jestem 21.gif że jakaś winda musi mi tak ograniczać wybór.


oj kochana dopiero sie przekonasz jak ograniczona czasem bedziesz przez podwojne szczescie.....
Dopiero jak zaczelam sie poslugiwac szerokim wozkiem zauwazylam jak swiat jest nieprzystosowany do blizniat 08.gif : bramki w marketach,windy w osrodkach zdrowia ,zjazdy i podjazdy,autobusy itd......

co do glebokiego to nie wypowiem sie bo ja mialam taka "landare" ale moglam nia jezdzic po sniegu przez wydmy wiec u mnie sie sprawdzil.Ale na potem to z calym sercem polecam cossatto.Dla mnie nie ma lepszego wozka ponad ten i gdybym tylko mogla wsadzilambym moje dzieci do niego z powrotem. Ma stosunkowo duza powierzchnie lezaca ,rozklada sie na plask,jest wazki (74 cm),lekki rozklada sie jedna reka,ma swietne kola,solidny i stabilny stelaz.Kupilam na angielskim e-buy i odsprzedalam dalej z zyskiem.Rewelacja.

A tak szczerze powiem ze nie rozumiem wozkow z siedzeniami ....jak to sie nazywa...kubelkowymi? Jak polozyc w nich dzieci na boczku ,albo na brzuszku?
Artur4421
Wszystkim osobom, które sa zainteresowane tematem naszej rozmowy mogę polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie najlepsze wózki dla dzieci, w tym np. wózek dziecięcy 3w1 . Sam skorzystałem z ich oferty i jestem naprawdę bardzo zadowolony z wyboru.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.