To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

historyjki po niemiecku, francusku

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

bb
Zaplecze angielskie mam opanowane wzdluz i wszerz, poszukuje czegos na ksztalt tego*:



czyli ksiazeczki z prostym tekstem po niemiecku i/lub francusku, ALE zawierajacej tez dodatkowo slowniczek, jakies cwiczenia, tlumaczenia wyrazen etc etc

Znacie? Poleccie cos.

PS- swietna sprawa, dziecko wczesnoszkolne i wczesnoangielskie moze samodzielnie czytac, tluamczyuc, sprawdzac.
joannabo
Książek Ci nie polecę, za to filmy na youtube. Trochę na początku pomożesz, ale potem będzie wchodzić samodzielnie, wiesz zresztą.
Dla takiego wczesnoszkolnego targetu icon_wink.gif po niemiecku na początek "Tom und das Erdbeermarmeladebrot mit Honig", na pewno Ci się spodoba icon_wink.gif potem "Yakari", siedemdziesiąt paronastominutowych odcinków.

edit: zabrakło das (ja też się uczę)
bb
Ok, filmy tez w sumie moga byc ale jako dodatek icon_wink.gif
Dzieki.

Dziewczyny same sobie lubia grzebac jezykowo w roznych jezykach i widze jak szybko i sprawnie przerabialy (starsza) i przerabiaja (mlodsza) te angielskie historyjki. Nie mam co piec minut "mamo, a co to znaczy?".

czekam dalej. Wierze, ze takie pozycje istnieja tylko ja nie umiem znalezc nic poza angielskim icon_wink.gif
joannabo
Nie mam teraz czasu grzebać, ale sprawdziłam, że są - materiały homeschooling (worksheets) do nauki języków. Wpisz worksheet french/german language, znajdziesz rozmaite ćwiczenia, krótkie książeczki z pewnością też.
kamami
Konkretnych książeczek nie polecę, ale jest w W-wie księgarnia może napisać do nich i coś zaproponują. Tylko obawiam się, że mogą to być pozycje bez tłumaczenia na polski.
kamami
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.