To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

imieniny i urodziny

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

e_Ena
czy robicie imprezy z powyższych okazji?
Ja zwykle (póki byłam panną) robiłam takie maleńkie przyjątko dla najbliższych, z kawką ciastkiem ewent. winkiem, bez ciepłych dań itp. W rodzinie męża (a rodzina duża icon_smile.gif ) takie okazje (szczególnie imininy) obchodzi się hucznie: sałatki, coś na gorąco, masa ciast i tortów. I co roku mam teraz gości - chcę czy nie chcę, i wielką balangę icon_smile.gif i sprzątanie po icon_sad.gif .
Tuni
W moim rodzinnym domu zawsze obchodziło się urodziny.
Ja urządzam urodziny swoje i męża. Kosztuje to trochę wysiłku ale bardzo lubię takie rodzinne zjazdy. Poza tym mąż mi pomaga zarówno w przygotowaniach jak i w sprzątaniu po przyjęciu.


Pozdrawiam.
.uzytkownik.usuniety.
Urodziny obchodziłam jako dziecko (do 18) i potem jeszcze trochę. Teraz już i tak świeczki mi się nie zmieszczą na małym torciku icon_cool.gif więc sobie darowuję. Przyjmuję tylko jakieś życzonka od najbliższych tudzież znajomych z bardzo dawnych czasów, którzy wiedzą kiedy .

Co do imienin, to zawsze jestem gotowa na gości bez zaproszenia. Nie dzwonię po ludziach i ich nie molestuję icon_wink.gif , kto pamięta i ma ochotę - ten przychodzi.

Pzdr,

zwierzo
Mika
Robię tylko "szybko i na słodko" dla przyjaciólki i Jej rodzinki-reszta nie pamięta icon_confused.gif
anonimowy
My obchodzimy imeniny (ja i mąż ) natomiast dzieci zawsze urodziny.


Pozdrawiam -Ewa
Libi
Ja nigdy nie urządzam wielkiego balu z okazji imienin czy urodzin. Jak ktoś pamięta to przychodzi do mnie i jest mi wtedy bardzo miło (niestety niewiele jest takich miłych osób icon_confused.gif ). U nas bardziej modne sa imieniny ale w rodzinie męża obchodzi się urodziny więc do każdego dzwonimy w dniu urodzin (za daleko mieszkają, żeby jechać osobiście).
Moje imieniny wypadają w sierpniu więc działka stoi otworem dla wszystkich i powiem, że jak do tej pory imprezy urządzone tam z okazji moich imienin baaaardzo sie udały icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_wink.gif
W domu większymi imprezami, które urządzaliśmy były urodziny mojego Szymonka icon_biggrin.gif
Pecia
a ja robie imprezy tylko dzieciom icon_confused.gif
jak maja imieniny i urodziny zapraszam ich kuzyna z rodzicami i ew. jakies Zuzi kolezanki)
a swoje uroczystosci, obchodzimy z mezem tylko we wlasnym towarzystwie icon_cool.gif
AsiaJ
O rany!!!
Ja uwielbiam takie imprezki...
Zawsze z mężem robimy malutkie imprezki z okazji imienin i urodzin...
Ja wiem,że jest później sporo sprzątania,ale co tam....te chwile z rodzina i zajomymi dobrze to wynagradzają icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Trzeba szukać w tych imprezach dobrych stron...napewno wtedy będzie bardzo przyjemnie icon_razz.gif

Serdecznie pozdrawiam i udanych imprez...

Asia
mama Ewuni(02.08.2003) icon_biggrin.gif
Pecia
ale u mnie parktycznie nie ma tygodnia ,zeby ktos nie przyszedl w gosci , (jak to sie mowi wink.gif )
ale takich prawdziwych imienin czy urodzin naszych to nie wyprawiam wink.gif
nawet nie wiem dlaczego icon_rolleyes.gif
e_Ena
CYTAT(AsiaJ)
O rany!!!
Ja uwielbiam takie imprezki...

Asia, to może mnie zastąpisz? Zapraszam 13 marca icon_wink.gif
Ja też ogólnie rzecz biorąc lubię gości, ale nie w takich ilościach naraz, tym bardziej, że kucharka ze mnie średnia, no i dwóch maluchów i praca i studia więc z czasem jest u mnie krucho. Mąż co prawda stara się trochę pomóc, ale skutki tego są różne, nie zawsze takie jak bym to sama zrobiła. A przychodzi zawsze ok. 16 - 20 osób. Wiem, że intencje mają dobre,ale szczerze mówiąc to wolałabym się po prostu wyspać zamiast imprezować.
No ale nie ma tego złego co by na dobre ... przecież będą prezenty icon_smile.gif
no i miło się z nimi spotkać (tylko te wszystkie przygotowania brrr)
ps.
A może ktoś ma jakiś fajny przepis na ciepłe danie - mało kosztowne i przede wszystkim nie bardzo pracochłonne icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.