To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Transport z lotniska do Kowar

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aniakuleczka
Jedziemy do Kowar na święta z tesciami i szwagierką. Siłą rzeczy nie mieścimy się do jednego samochodu a drugi nie nadaje się do jazdy przez całą Polskę. więc ja z Helenką lecimy samolotem, żeby jej i się z nią tyle nie męczyć.

I teraz pojawia się problem, jak się dostać z lotniska do Kowar.
w pierwszej wersji wymyśliliśmy, że Adam po nas wyjedzie z Kowar, ale to w sumie daleko. (120 krętych km)

Znalazłam busa z dworca autobusowego do jeleniej góry i wymyśliłam sobie tak:
lotnisko-dworzec - taksówka
DA Wrocław - DA Jelenia - PKS
Jelenia góra - Kowary - Adam

I teraz moje pytania:
1. Czy znacie jakiś autobus, który jedzie do Jeleniej Góry ale z lotniska?
2. Czy znacie jakiś przystanek, który jest bliżej lotniska niż Dworzec Autobusowy? może wtedy zdążymy na wcześniejszy autobus, z drugiej strony, wolałabym nie czekać na dowolnym przystanku na przejeżdżający autobus, nie mając pojęcia jakiego autobusu się spodziewać oraz z dzieckiem na ręku i torbą 23 grudnia icon_biggrin.gif

3. i trzecie pytanie z innej (kosztowo) półki. Czy znacie kogoś, kto swoim samochodem, najlepiej z fotelikiem, 23 grudnia wieczorem chciałby nas zabrać z lotniska i zawieźć do Kowar lub Jeleniej góry. Zapłacę za paliwo i zaangażowanie. Może ktoś z waszej rodziny mieszka w karpaczu, kowarach, jeleniej górze i będzie wracał z zakupów?
karoleenka
aniakuleczka - w dotarciu do Kowar to Ci nie jestem w stanie pomóc - ale jeśli wiedziałabyś gdzie masz przystanek autobusowy do JG albo Kowar - mogłabym Cię odebrac i podrzucic na autobus.
aniakuleczka
Dziękuję! icon_smile.gif
karoleenka
aniakuleczka - wymodziłaś już coś z tym transportem...bo się niedziela zbliża a ja nie wiem czy ty chcesz czy nie icon_smile.gif ?
aniakuleczka
Karoleenka,

jeszcze nie wymodziłam, tzn czekam na potwierdzenie od brata koleżanki, czy mógłby/chciałby mnie zawieźć do Kowar.
natomiast po samym Wrocławiu, to nie chcę Cię ciągnąć, pomyślałam, że wezmę taksówkę z lotniska do dworca autobusowego ewentualnie.

karoleenka
to nie bierz ze słupka tylko zamów - jak co dam ci namiar na te z normalnymi cenami icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.