To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wf dla dzieci z alergiÄ… i astmÄ…!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

extra_mamuska
Drogie mamy witajcie! Założyłam ten wątek, żeby podzielic się z Wami moją wiedza na temat problemu, z którym jak zauwazyłam na forach boryka sie wiele rodziców. Mianowicie - czy zapisac dzieci z alergia na wf czy zwolnic z zajec. Odp znalazłam na tej stronce [link usunięty przez administratora], potwierdzil to tez nasz lekarz.
Pamiętajcie - po odpowiedniej konsultacji z lekarzem, dzieci wrecz powinny cwiczyć aby zachowac zdrowie! pozdrawiam icon_smile.gif
mirabellka8
Zgadzam sie, ze ruch to przyjaciel kazdego dziecka, a jego uniemozliwianie jest czyms negatywnym i sprzecznym z natura. Moja Aneczka chdozi do 3 klasy podstawówki i ma astme. po konsultacji z lekarzem i pod stala jego kontrola corka chodzi na wf jak inne dzieci. To co bylo wazne- to poinformowanie trenera o tym, ze corka jest chora, jakie elki bierze i co ewentualnie moze sie stac. Wazne sa tez rozgrzewki przed wf-em i wyciszanie po. ale wszystko jest ok i z Ani rosnie mala siatkarka;)
Sonka
moje dzieci trenują judo/jujitsu wyczynowo mimo zaawansowanej alergii wziewnej i pokarmowej, wszystko za aprobata alergologa, trener także ma pełna informację icon_smile.gif
wazne jest to, żeby nauczyc dzieci, że ruch to sposób na przecwidziałanie rozwojowi choroby icon_smile.gif sport poprawia poczucie własnej wartości co u naszych dzieci nie jest bez znaczenia icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.