To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nogi stonogi i Monopol Junior

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

semi
Zastanawiam się nad ta gra dla Tosi na Mikołajki. Opis brzmi ciekawie, dodatkowo w smyku internetowym mają ja w dobrej cenie. Może któras z Was ma? I drugie pytanie-czy dziecku, które gra w podstawowa wersje "dużego" Monopolu warto kupowac Monopol Junior? Wygląda ładnie i kolorowo, natomiast zastanawiam sie, na ile to ma sens i czy zwyczajnie nie będzie zbyt nudny - widze, że niezbyt wiele tych pól na planszy.
Monika 78
nogi stonogi są świetne, nie za długa, nie zmęczy, ćwiczymy liczenie
polecam, kupowałam też w prezencie
agabr
Monopolu junior nie warto, Zoska woli zdecydowanie normalny Monopol a jednak jest mlodsza od Tosi.b
Mafia
Też odradzam Monopol Junior. Synowi w ogóle nie podszedł, wolał standardową wersję.
semi
dziękuję Wam bardzo. nogi stonogi zamówione, z Monopolu rezygnujemy.
A_KA
A ja się wyłamię. My z Karolą grałyśmy sporo w Monopol Junior. Młoda się dobrze bawiła, a i ja nie narzekałam 29.gif . O ile na początku nie była w stanie grać zupełnie samodzielnie w Monopol "normalny", o tyle w ten radziła sobie ze wszystkim super tzn. liczyła, wydawała pieniądze itp. I była z tego powodu bardzo dumna 08.gif . Tak w wieku ok. 4 lat gdzieś zaczynała. Nawet w gronie koleżanek w podobnym wieku - same sobie radziły.
Teraz nasz Junior czeka sobie na Adama icon_wink.gif.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.