To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

gra wiek 7+

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Zelda
ok, zmieniam temat:)który atlas świata dla dzieci polecicie?w sensie wydawnictwo?
fifafo
moje sis kupiły ostatnio gry z serii poznaję świat z Martyną Wojciechowską - juz bym z synami zagrął ale musimy czekać do gwiazdki:)
a atlas nie wiem icon_sad.gif
Agnieszka AZJ
CYTAT(maja2006 @ Sun, 18 Nov 2012 - 11:58) *
ok, zmieniam temat:)który atlas świata dla dzieci polecicie?w sensie wydawnictwo?


Niezupełnie atlas, ale rewelacyjne są "Mapy" Mizielińskich wydane przez "Dwie siostry".
Na razie mnie zatkało z zachwytu więc niewiele więcej moge powiedzieć, ale mamy je w domu od kilku dni i całą rodziną oglądamy z zainteresowaniem.


Edit: a jak już mnie "odetka" icon_wink.gif , to niewątpliwie opiszę je na blogu icon_smile.gif
bb
37.gif rewelacja.
Moja starsza przed snem zazwyczaj z nosem w atlasie lub przytulona do globusa wiec.....trzeba bedzie zainestowac koniecznie. Agnieszko, dzieki.

PS- sparwdze w domu jaki atlas po polsku mamy.

edit: nie wytrzymalam i zamowilam w empiku: przewidywany czas dostawy 7.01.2013!
Truśka
CYTAT(bb @ Sun, 18 Nov 2012 - 17:06) *
37.gif rewelacja.
Moja starsza przed snem zazwyczaj z nosem w atlasie lub przytulona do globusa wiec.....trzeba bedzie zainestowac koniecznie. Agnieszko, dzieki.

PS- sparwdze w domu jaki atlas po polsku mamy.

edit: nie wytrzymalam i zamowilam w empiku: przewidywany czas dostawy 7.01.2013!

W Merlinie będzie od 4 grudnia icon_wink.gif
Agnieszka AZJ
W wydawnictwie chyba jest bez zwłoki. Tylko dostawa zbójecko droga 37.gif
bb
Merlina juz nie lubie, a w empiku taniej niz w wydawnictwie i za darmo w salonie mi tata odbierze. Tak wiec takim zakupem otworze inwestowanie w ksiazki w 2013- dobre i to icon_wink.gif
bb
Tymczasem w uzyciu mamy taki- podobny w stylu, bo tez mapa z obrazkami, ciekawostkami:

Zelda
Agnieszka ,możesz mi podac link bo nie chce mi się strona otworzyć
kupiłam jej juz puzzle 260el. mape swiata i przygody Mikołajka bo uwielbia:)
Agnieszka AZJ
Mi siÄ™ otwiera, ale proszÄ™:
https://wydawnictwodwiesiostry.pl/tytuly/mapy/mapy.html
Zelda
Dobra juz znalazłam:) Mam podobny atlas , jeszcze mój.
bb
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Sun, 18 Nov 2012 - 19:37) *
W wydawnictwie chyba jest bez zwłoki. Tylko dostawa zbójecko droga 37.gif


A w smyku znalazlam z dostawa darmowa do empiku, w 2 tygodnie:
https://www.smyk.com/mapy,p1059466744,ksiazki-dla-dzieci-p
Mafia
Genialne te mapy! Dzięki! Czegoś takiego szukałam. Zamówiłam już.
Zelda
U mnie w Empiku są, nie kupiłam bo własnie mam podobny atlas, ale wzęlam jej ksiązke o wynalazkach.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.